osiągnięcia

Waż­niej­sze suk­cesy w roku 2020

I miejsce – Flow Mini „Superbohaterki” (12- Inne Formy Formacje)
I miejsce – Dzieci Jazz (12- Jazz Dance Formacje) 
I miejsce – Dzieci (12- Jazz Dance Grupy)
I miejsce – Kids Gold „Weterynarz” (12- Show Dance Formacje)
I miejsce – Juniorzy Jazz (13-16 Jazz Dance Formacje) 
I miejsce – Flow „Piknik” (13-16 Show Dance Formacje)
II miejsce – Kids Gold Jazz (12- Jazz Dance Formacje)
II miejsce – Dzieci New (12- Jazz Dance Grupy)

I miejsce – Formacja Dzieci (Jazz Dance Formacje Dzieci)
I miejsce – Flow Synchro (Inne Formy Grupy Juniorzy)
I miejsce – Flow – Piknik (Show Dance Formacje Juniorzy)
I miejsce – Grupa Dzieci Jazz
I miejsce – Formacja Juniorzy Jazz
II miejsce – Grupa Dzieci New Jazz
II miejsce – Flow Eksperyment (Inne Formy Formacje  Juniorzy)
III miejsce – Formacja Kids Gold (Jazz Dance Formacje Dzieci)

Grand Prix – Formacja Dzieci Jazz
Nagroda Prezydenta Miasta Suwałki
Złota Muszelka – Formacja Juniorzy Jazz
Złota Muszelka – Wiśniewska Julia, Motyka Oliwia
Złota Muszelka – Jańczuk Lena, Grochal Maria
Srebrna Muszelka –  Maria Grochal
Srebrna Muszelka – Roksana Sennewald, Wojciech Dziewanowski
Srebrna Muszelka – Emma Sennewald
Brązowa Muszelka – Formacja Kids Gold
Brązowa Muszelka – Helena Mamcarz-Malińska, Oliwia Kiljańczyk
Brązowa Muszelka – Gabriela Ojrowska
Brązowa Muszelka – Oliwia Słoń
Brązowa Muszelka – Wiktoria Szymańska


III miejsce – Formacja Dzieci Jazz (Jazz Dance Formacje Dzieci)
VIII miejsce – Grupa Dzieci (Jazz Dance Grupy Dzieci)
XV miejsce – Grupa Dzieci New (Jazz Dance Grupy Dzieci)
IX miejsce – Formacja Juniorzy (Jazz Dance Formacje Juniorzy)


I miejsce – Grupa Flow Synchro (Synchro Dance Grupy Junior)


I miejsce – Formacja Flow Mini  (Show Dance Kids)
I miejsce 
 Formacja Dzieci (Inne Formy Dzieci)

I miejsce – Formacja Flow – Scary (Show Dance Juniorzy)

I miejsce – Formacja Kids – Szalone Lalki (Show Dance Dzieci)
I miejsce – Grupa Dzieci Jazz (Inne Formy Dzieci)
I miejsce – Grupa Dzieci Grill (Show Dance Dzieci) 

II miejsce – Grupa Dzieci Jazz New (Inne Formy Dzieci)


I miejsce – Flow Mini (Formacje Inne Formy Maluszki)

III miejsce – Dzieci Grupa Jazz (Grupy Inne Formy Dzieci)
IV miejsce – Dzieci Grupa Jazz New (Grupy Inne Formy Dzieci)
IV miejsce – Formacja Dzieci Jazz (Formacje Inne Formy Dzieci)
VI miejsce – Formacja Juniorzy Jazz (Formacje Inne Formy Juniorzy)
VIII miejsce – Formacja Flow – Scary (Formacje Inne Formy Juniorzy)

X miejsce – Formacja Kids Jazz (Formacje Inne Formy Dzieci)

Waż­niej­sze suk­cesy w roku 2019

IX miejsce – Formacja Dzieci Jazz

XV miejsce – Grupa Dzieci Jazz
XV miejsce Motyka Oliwia/Wiśniewska Julia (Duety Jazz Dzieci)

XXI miejsce – Grupa Dzieci Jazz New

III miejsce – Motyka Oliwia/Wiśniewska Julia (Duety Jazz Dzieci)

IV miejsce – Lena Jańczuk (Jazz Solo Dzieci Dziewczęta)

I miejsce – Formacja Kids Jazz (Modern/Jazz do lat 9)
I miejsce – Formacja Kids „Szalone Lalki” (Inne Formy do lat 9
I miejsce – Formacja Dzieci Jazz (Modern/Jazz do lat 11)
I miejsce – Formacja Dzieci „Sposób na komary” (Inne formy do lat 11)
I miejsce – Formacja Juniorzy „Odrobina Dzieciństwa” (Inne formy 12-15 lat)
II miejsce – Formacja Juniorzy Jazz (Modern/Jazz 12-15 lat)
III miejsce – Formacja Flow Mini „Napad na sklep z cukierkami” (Inne formy do lat 9)
III miejsce – Formacja Flow „Scary” (Inne formy 12-15 lat)

I miejsce – Flow Mini „Napad na sklep z cukierkami” (Fantasy Show Młodzicy Formacja)
I miejsce – Formacja Dzieci „Sposób na komary”  (Fantasy Show Kadeci Formacja)
I miejsce – Formacja Kids Jazz (Dance Show Młodzicy Formacje)
I miejsce – Formacja Juniorzy „Odrobina dzieciństwa”  (Fantasy Show Juniorzy Formacja)
II miejsce – Maria i Lena (Fantasy Show Kadeci duet)
II miejsce – Formacja Dzieci Jazz (Dance Show Kadeci Formacje)
II miejsce – Formacja Juniorzy Jazz (Dance Show Juniorzy Formacje)
II miejsce – Grupa Dzieci Jazz (Dance Show Kadeci Mała Grupa)
III miejsce –  Grupa Dzieci Jazz New (Dance Show Kadeci Mała Grupa)
IV miejsce
 –
IV miejsce –
 Formacja Flow „Scary”  (Fantasy Show Kadeci Formacja)

V miejsce – Formacja Kids „Szalone Lalki”  (Fantasy Show Kadeci Formacja)

V miejsce – Grupa „Factory” (Fantasy Show Kadeci Mała Grupa)

II miejsce – Formacja Dzieci Jazz (Inne Formy)
II miejsce – 
Formacja Juniorzy Jazz (Inne Formy)(Warszawa, 16 listopada 2019)
Wyniki tancerzy Hand to Hand → kliknij

GRAND PRIX dla Zespołu HAND to HAND 
I miejsce – Formacja Dzieci Jazz Dance (9-11 Formacje Jazz Open)
I miejsce – Grupa Dzieci Jazz (9-11 Mini Formacje Jazz Open)
I miejsce – Grupa Dzieci – Grill (9-11 Mini Formacje Inne formy Open)
I miejsce – Formacja Dzieci – Sposób na komara – (9-11 Formacje Show Dance Open)
I miejsce –  Formacje Juniorzy – Odrobina Dzieciństwa (14-15 Formacje  Inne Formy Open)
I miejsce – Formacja Juniorzy Jazz (12-15 Jazz Formacje Open)
I miejsce – Grupa Juniorzy – Factory (12-15 Mini Formacje Jazz/Show Dance Open)
I miejsce – Grupa Juniorzy – Figury Woskowe (12-15 Mini Formacje Jazz/Show Dance Open)
II miejsce – Formacja Flow – Scary (12-13 Formacje Inne Formy śr.zaawans.)
III miejsce – Synchro (12-15 Mini Formacje Jazz/Show Dance Open)

I miejsce – Formacja Flow Mini – Cukierki (Formacja Fantasy Show Młodzicy)
I miejsce – Formacja Dzieci – Sposób na komara (Formacja Fantasy Show Kadeci)
I miejsce – Formacja Juniorzy – Odrobina dzieciństwa  (Formacja Fantasy Show Juniorzy)
II miejsce – Grupa Juniorzy – Factory (Grupa Fantasy Show Juniorzy)
III miejsce – Formacja Flow – Scary (Formacja Fantasy Show Kadeci)
V miejsce – Kids St – Szalone lalki (Formacja Fantasy Show Kadeci)
V miejsce – Grupa Dzieci – Grill (Grupa Fantasy Show Kadeci)

Informacje