osiągnięcia 2022

Waż­niej­sze suk­cesy w roku 2022

Open Polish Dance Cup - Busko Zdrój 2022

Busko Zdrój, 22.10.2022

2 Miejsce – Kalina Górska – PAI Solo 2011-2013 D
2 Miejsce – Aleksandra Kalicińska – PAI Solo 2010-2012 C
2 Miejsce – Emma Sennewald – Modern Solo 2005 I STARSI C+B

Warsaw Dance Champs 2022​

Warszawa, 16.10.2022

2 Miejsce – Kalina Górska – PAI Solo 2008-2011 D
2 Miejsce – Aleksandra Kalicińska – PAI Solo 2010-2011 C
2 Miejsce – Emma Sennewald – PAI Solo 2007 I ST B
3 Miejsce – Emma Sennewald – Modern Solo Adults Open
3 Miejsce – Hanna Opalska – PAI Solo 2014 D
3 Miejsce – Milena Bogusiewicz – PAI Solo 2008-2009 B

Open Poland 2022

Nowy Dwór Mazowiecki, 18.06.2022

1 Miejsce – Formacja Juniorzy – Jazz Dance Formacje Juniorzy
2 Miejsce – Grupa Dzieci – Jazz Dance Grupy Dzieci
3 Miejsce – Grupa Flow – Jazz Dance Grupy Dzieci
1 Miejsce – Zuzanna Łączyńska – PAI Solo 2010-2011 C
1 Miejsce – Gabriela Ojrowska – PAI Solo 2007-2009 A+S
2 Miejsce – Gabriela Ojrowska – Dance Art Solo 15-16 Open
2 Miejsce – Ida Żebrowska – Dance Art Solo 13-14 Open
3 Miejsce – Aleksandra Kalicińska – PAI Solo 2010-2011 C
3 Miejsce – Milena Bogusiewicz – PAI Solo 2009-2011 B

Puchar Polski w Tańcu Sportowym 2022

Warszawa, 11-12.06.2022

1 Miejsce – Formacja Flow Mini – Jazz Dance Formacje Dzieci
1 Miejsce – Formacja Juniorzy – Jazz Dance Formacje Juniorzy
2 Miejsce – Formacja JAZZ OPEN – Jazz Dance Formacje Juniorzy
2 Miejsce – Formacja Dzieci – Jazz Dance Formacje Dzieci
3 Miejsce – Formacja Kids NEW – Jazz Dance Formacje Dzieci
1 Miejsce – Grupa Juniorzy – Jazz Dance Grupy Juniorzy
1 Miejsce – Grupa Seniorzy – Jazz Dance Grupy Dorośli
1 Miejsce – Grupa Juniorzy – Modern Grupy Juniorzy
3 Miejsce – Grupa Dzieci – Jazz Dance Grupy Dzieci
1 Miejsce – Blanka Wiatrowska – Jazz Dance Solo 2010 C+B
1 Miejsce – Gabriela Ojrowska – PAI Solo 2007-2008 S
1 Miejsce – Natalia Faber – PAI Solo 2014-2016 D
1 Miejsce – Maja Bogusz – Jazz Dance Solo 2005 I STARSI A+S
1 Miejsce – Wiktoria Szymańska – PAI Solo 2006 D
2 Miejsce – Liliana Bogusiewicz – PAI Solo 2011 C
2 Miejsce – Roksana Sennewald – Jazz Dance Solo 2011 C+B
2 Miejsce – Julia Wiśniewska – Jazz Dance Solo 2008-2009 A+S
2 Miejsce – Barbara Karsznia – PAI Solo 2008 B
2 Miejsce – Emma Sennewald – Modern Solo 2005 I STARSI C+B
2 Miejsce – Ida Żebrowska – PAI Solo 2009-2010 S
2 Miejsce – Oliwia Słoń – Jazz Dance Solo 2005 I STARSI A+S
3 Miejsce – Iga Kowalczyk – PAI Solo 2011 D
3 Miejsce – Klementyna Kosiec – Jazz Dance Solo 2006-2007 C+B
3 Miejsce – Wiktoria Szymańska – Jazz Dance Solo 2006-2007 A+S
3 Miejsce – Milena Bogusiewicz – PAI Solo 2009 B
3 Miejsce – Pola Czaplicka – PAI Solo 2006 D

Międzynarodowy Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca KONIN 2022

Konin, 01-05.06.2022

Złoty Aplauz – HAND to HAND Juniorzy „Hot Lunch Jam”
Srebrny Aplauz – HAND to HAND Dzieci „Muzyczna Bitwa”

KM IDO 2022 Jazz Dance

Raszyn, 27-29.05.2022

4 Miejsce – Formacja Juniorzy – Jazz Dance Formacje Juniorzy
13 Miejsce – Formacja Dzieci- Jazz Dance Formacje Dzieci

7 Opolski Festiwal Tańca

Opole, 21.05.2022

2 Miejsce – Formacja Dzieci – Jazz Dance Formacje Dzieci
2 Miejsce – Formacja Juniorzy – Jazz Dance Formacje Juniorzy
2 Miejsce – Grupa Juniorzy – Modern Grupy Juniorzy
3 Miejsce – Grupa Juniorzy – Jazz Dance Grupy Juniorzy
3 Miejsce – Grupa HAND to HAND Dzieci – Jazz Dance Grupy Dzieci
3 Miejsce – Liliana Bogusiewicz & Natalia Urbańska – Jazz Dance Duety 2010 I MŁODSI
1 Miejsce – Barbara Karsznia – PAI Solo 2008-2009 B
2 Miejsce – Lilianna Jodko – PAI Solo 2012-2014 B
2 Miejsce – Roksana Sennewald – PAI Solo 2011-2012 C
2 Miejsce – Ida Żebrowska – PAI Solo 2009-2010 A+S
2 Miejsce – Julia Wiśniewska – PAI Solo 2006-2008 A+S
3 Miejsce – Blanka Wiatrowska – Jazz Dance Solo 2010-2011 C+B
3 Miejsce – Gabriela Ojrowska – Jazz Dance Solo 2006-2007 A+S
3 Miejsce – Milena Bogusiewicz – PAI Solo 2008-2009 B
3 Miejsce – Maria Grochal – Show Dance Solo 15-16 Open

Open Polish Dance Cup - Busko Zdrój 2022

Warszawa, 08.05.2022

1 Miejsce – Gabriela Ojrowska – PAI Solo 2007-2009 Liga A
2 Miejsce – Formacja Dzieci – Jazz Dance Formacje Dzieci
2 Miejsce – Grupa Juniorzy – Modern Grupy Juniorzy
4 Miejsce – Formacja Juniorzy – Jazz Dance Formacje Juniorzy
4 Miejsce – Grupa Seniorzy – Jazz Dance Grupy Dorośli
1 Miejsce – Julia Wiśniewska – PAI Solo 2008-2009 Liga S
2 Miejsce – Milena Bogusiewicz PAI Solo 2008-2009 Liga B
2 Miejsce – Ida Żebrowska – PAI Solo 2008-2009 Liga S
3 Miejsce – Liliana Bogusiewicz – PAI Solo 2011-2012 Liga C
3 Miejsce – Blanka Wiatrowska – PAI Solo 2010-2011 Liga A

Ursynowski Turniej Tańca Sportowego 2022

Warszawa, 23-24.04.2022

1 Miejsce – Formacja Dzieci – Jazz Dance Formacje Juniorzy
2 Miejsce – Flow MIni – Jazz Dance Formacje Dzieci
2 Miejsce – Formacja Juniorzy – Jazz Dance Formacje Juniorzy
2 Miejsce – Seniorki Jazz – Jazz Dance Grupy Dorośli
2 Miejsce – Juniorzy Modern – Modern Grupy Juniorzy
3 Miejsce – Formacja Jazz Open – Jazz Dance Formacje Dorośli
4 Miejsce – Kids Gold – Jazz Dance Grupy Dzieci
6 Miejsce – Formacja Kids NEW – Jazz Dance Formacje Dzieci
1 Miejsce – Julia Wiśniewska – Jazz Dance Solo 2006-2007 Liga C+B
1 Miejsce – Natalia Faber – PAI Solo 2014 Liga E
1 Miejsce – Klementyna Kosiec – Jazz Dance Solo 2006-2007 Liga E+D
2 Miejsce – Kalina Górska – Jazz Dance Solo 2011 Liga E+D
2 Miejsce – Milena Bogusiewicz – PAI Solo 2009 Liga B
2 Miejsce – Aleksandra Wasilewska – PAI Solo 2012-2013 Liga C
3 Miejsce – Roksana Sennewald – Jazz Dance Solo 2011 Liga E+D
3 Miejsce – Barbara Karsznia – PAI Solo 2007-2009 Liga A
3 Miejsce – Ida Żebrowska – PAI Solo 2007-2009 Liga S
3 Miejsce – Ida Żebrowska – Jazz Dance Solo 2008-2009 Liga A+S

Krajowe Mistrzostwa IDO Modern&Contemporary Dance

Janów Podlaski, 07-10.04.2022

11 miejsce – Grupa Junior Modern

5 Mistrzostwa Polski W Cheerleadingu Sportowym – JÓZEFÓW 2022

Józefów, 03.04.2022 r.

3 Miejsce – HAND to HAND CHEER Junior Młodszy – PERFORMANCE CHEER JAZZ
2 Miejsce – HAND to HAND CHEER Junior – PERFORMANCE CHEER JAZZ

Turniej Tańca Sportowego o Puchar Mokotowa 2022

Warszawa, 19-20.03.2022

2 Miejsce – Jazz Dance Open – Jazz Dance Formacje Dorośli
2 Miejsce – Jazz – Jazz Dance Grupy Juniorzy
2 Miejsce – Dzieci Broadway – Jazz Dance Grupy Dzieci
3 Miejsce – Kids New Jazz Dance – Formacje Dzieci
4 Miejsce – Kids Gold – Jazz Dance Grupy Dzieci
4 Miejsce – Flow Mini – Inne Formy Formacje Dzieci
1 Miejsce – Julia Wiśniewska – PAI Solo 2006-2008 Liga S
1 Miejsce – Wanda Czaplicka – PAI Solo 2013 Liga E
1 Miejsce – Hanna Opalska – PAI Solo 2014 Liga D
2 Miejsce – Julia Schaftlein – Jazz Dance Solo 2010-2011 Liga E+D
2 Miejsce – Ida Żebrowska – PAI Solo 2009 Liga S
2 Miejsce – Gabriela Ojrowska – PAI Solo 2006-2008 Liga S
2 Miejsce – Pola Pysiak – PAI Solo 2013 Liga E
2 Miejsce – Aleksandra Wasilewska – PAI Solo 2012 Liga D
3 Miejsce – Emilia Mroczkowska – PAI Solo 2014 Liga D
3 Miejsce – Milena Bogusiewicz – PAI Solo 2009-2010 Liga B

WARSAW DANCE CHAMPS 2022

Warszawa, 15-16.01.2022

1 miejsce – Jazz Open – Dance Art Formacje Juniorzy
2 miejsce – Juniorzy Jazz – Jazz Dance Formacje Juniorzy
2 miejsce – Juniorzy Modern – Modern Formacje Juniorzy
3 miejsce – Dzieci-Jazz Dance – Formacje Dzieci
3 miejsce – Dzieci Jazz – Jazz Dance Grupy Dzieci
3 miejsce – Modern Seniorzy – Modern Grupy Dorośli
6 miejsce – Dzieci Brodway – Jazz Dance Grupy Dzieci
7 miejsce – Flow Mini – Taniec Nowoczesny Formacje Dzieci

Informacje