osiągnięcia 2017

Waż­niej­sze suk­cesy w roku 2017

Mistrzostwa Polski w Tańcu Sportowym 2017

Radzymin, 2 grudnia

I miejsce – Formacja KIDS Starsi (młodzicy Dance Show)
I miejsce – Formacja „U WETERYNARZA” (kadeci Fantasy Show)
I miejsce – Formacja JUNIORZY JAZZ (Dance Show)
I miejsce – Formacja 16+ MODERN (m-żowcy Fantasy Show)
I miejsce – Formacja 16+ JAZZ (m-żowcy Dance Show)
I miejsce – Mała Grupa “NEW YORK” (kadeci Fantasy Show)
I miejsce – Mała Grupa 16+ JAZZ (m-żowcy Dance Show)
II miejsce – Formacja DISCO (kadeci Disco Dance)
II miejsce – Mała Grupa MINI JAZZ DZIECI (kadeci Dance Show)
III miejsce – Formacja DZIECI JAZZ (kadeci Dance Show)
III miejsce – 313 (kadeci Disco Dance)
III miejsce – NA PLAŻY (kadeci Fantasy Show)
III miejsce – Mała Grupa JUNIORZY JAZZ (Dance Show)
IV miejsce – Formacja „LA LA LAND” (kadeci Fantasy Show)
IV miejsce – Formacja FLOW DANCE (kadeci Fantasy Show)
IV miejsce – Mała Grupa Flow Dance (kadeci Fantasy Show)
IV miejsce – Mała Grupa JUNIORZY MODERN (Fantasy Show)
VI miejsce – Mała Grupa “URODZINY” (kadeci Fantasy Show)
VII miejsce – Mała Grupa DZIECI 2 (kadeci Fantasy Show)
X miejsce – Mała Grupa JUNIORZY 2(kadeci Fantasy Show)

Mistrzostwa Ursynowa 2017

Warszawa, 30 września

I miej­sce – For­ma­cja Fantasy Dzieci „U Weterynarza”
I miej­sce – For­ma­cja Jazz Dance 16+
I miej­sce – For­ma­cja Modern 16+
I miej­sce – Grupa Jazz Dance Dzieci
I miej­sce – Grupa Jazz Dance Juniorzy
I miej­sce – Grupa Jazz Dance 16+
I miej­sce – Grupa Fantasy „Na Podwórku”
I miej­sce –  Ciupak Paulina, solistka Dance Show Kadeci
II miej­sce – For­ma­cja Jazz Dance Dzieci
II miej­sce – Grupa Modern Juniorzy
II miej­sce – Grupa 313 Disco Dance
III miej­sce – Grupa Fantasy „New York”
IV miej­sce – Grupa Fantasy Dzieci „Urodziny”
V miej­sce – Grupa Fantasy Flow Dance

Puchar Polski 2017

Radzymin, 10 czerwca

I miej­sce – For­ma­cja Jazz Juniorzy 
I miej­sce – For­ma­cja Jazz 16+
I miej­sce – For­ma­cja Modern 16+
I miej­sce – For­ma­cja Kids
I miej­sce – For­ma­cja 313 Disco
I miej­sce – For­ma­cja Flow Dance
II miej­sce – For­ma­cja 313 Kapelusze
I miej­sce – Grupa Jazz Juniorzy
I miej­sce – Grupa 313 Jazz 16+
II miej­sce – Grupa Modern Juniorzy

Krajowe Mistrzostwa IDO Show Dance 2017

Białobrzegi, 3-4 maja

IV miej­sce – For­ma­cja Show Dance Dzieci „U Weterynarza”
VII miej­sce – Mini For­ma­cja Show Dance Dzieci „Na Podwórku”
VII miej­sce – Mini For­ma­cja Jazz Dzieci „New York, New York”

 

Międzynarodowy Festiwal „MUSZELKI WIGIER 2017”

Suwałki, 25-27 maja

ZŁOTA MUSZELKA WIGIER dla Formacji Dzieci „U Weterynarza”

Puchar Warmii i Mazur 2017

Nidzica, 22 kwietnia

I miej­sce – For­ma­cja Jazz Dance Dzieci
I miej­sce – For­ma­cja Fantasy Dzieci „U Weterynarza”
I miej­sce – For­ma­cja Jazz Dance Juniorzy
I miej­sce – Grupa Fantasy „Kuchenna Gorączka”
I miej­sce – Grupa Jazz Dance Dzieci
I miej­sce – Grupa Jazz Dance Juniorzy
I miej­sce – Grupa Jazz Dance 16+
II miej­sce – Grupa Fantasy „Na Podwórku”

Mazowiecki Przegląd Zespołów Tanecznych 2017

War­szawa - WILANÓW, 8 kwietnia

I miej­sce – For­ma­cja Jazz Dance Dzieci
II miej­sce – Mini For­ma­cja „Kuchenna Gorączka”
III miej­sce – For­ma­cja Jazz Dance 16+
Wyróżnienie – Mini For­ma­cja „Na Podwórku”
Wyróżnienie – For­ma­cja 313 starsi
Wyróżnienie – For­ma­cja 313 młodsi „Ritz”
Wyróżnienie – For­ma­cja Kids 2016
Wyróżnienie – For­ma­cja Kids 2016/2017
Wyróżnienie – For­ma­cja Flow Dance „Alicja w Krainie Czarów” 
Wyróżnienie – For­ma­cja Jazz Dance Juniorzy
Wyróżnienie – For­ma­cja Hip Hop młodsi
Wyróżnienie – For­ma­cja Hip Hop starsi

Mazowiecki Festiwal ASTERIADA 2017

War­szawa, 3 marca

GRAND PRIX – Mini For­ma­cja „Kuchenna Gorączka”
I miej­sce – Grupa Show Dance „Na Podwórku”
Wyróżnienie – For­ma­cja 313 starsi

Kra­jowe Mistrzo­stwa IDO Jazz Dance 2017

Kielce, 24-26 marca

VI miej­sce – For­ma­cja Jazz Dance Dzieci
VI miej­sce – Mini For­ma­cja Jazz Dance Dzieci 
VI miej­sce – For­ma­cja SP 313 młodsi
III miej­sce – For­ma­cja Jazz Dance 16+

 

Informacje