osiągnięcia 2018

Waż­niej­sze suk­cesy w roku 2018

XXIX Mistrzostwa Polski w Tańcu Sportowym

Radzymin, 24 listopada

I miej­sce – Formacja Dzieci „Jeże” (Fantasy Show Formacje Kadeci)
I miej­sce – Grupa Dzieci „Plaża” (Fantasy Show Małe Grupy Kadeci)
I miej­sce – Grupa Juniorzy „Figury woskowe” (Fantasy Show Małe Grupy Juniorzy)
I miej­sce – Formacja Kids (Dance Show Formacje Młodzicy)
II miej­sce – Formacja Dzieci Jazz (Dance Show Formacje Kadeci)
III miej­sce – Grupa Dzieci Jazz (Dance Show Małe Grupy Kadeci)
IV miej­sce – Formacja Flow (Fantasy Show Formacje Kadeci)
IV miej­sce – Formacja Juniorzy „La La Land” (Fantasy Show Formacje Juniorzy)
IV miej­sce – Grupa Juniorzy Młodsi (Dance Show Małe Grupy Juniorzy)
V miej­sce – Grupa Dzieci „Przyjęcie niespodzianka” (Fantasy Show Małe Grupy Kadeci)

Puchar Świata IDO Show Dance 2018

Riesa- Niemcy, 21 - 24 listopada

II miej­sce – Formacja Dzieci „Moje Jabłko”
III miej­sce – Mini Formacja Dzieci „Na Plaży Fajnie Jest”
III miej­sce – Mini Formacja Juniorzy „Wśród Figur Woskowych”
VI miej­sce – Formacja Juniorzy „Czekając w Korku”

Mistrzostwa Świata IDF 2018

Pula - Chorwacja, 23-17 czerwca 2018

V miejsce – Show Dance Formacja Adult
VI miejsce – Show Dance Mini Formacja Adult

Puchar Polski w Tańcu Sportowym 2018

Radzymin, 10 czerwca

I miej­sce – For­ma­cja Dzieci Show Dance „Moje Jabłko” (Fantasy Kadeci)
I miej­sce – For­ma­cja Dzieci Jazz Dance (Show Dance Kadeci)
I miej­sce – For­ma­cja Kids Młodsi (Show Dance Młodzicy)
II miej­sce – For­ma­cja Flow Show Dance  „Welcome To The Jungle” (Fantasy Kadeci)
II miej­sce – For­ma­cja Juniorzy Show Dance „Czekając w Korku” (Fantasy Juniorzy)
II miej­sce – Grupa Juniorzy Show Dance „Wśród Figur Woskowych” (Fantasy Juniorzy)
II miej­sce – Formacja Kids Starsi Jazz Dance (Show Dance Kadeci)
III miej­sce – Grupa Dzieci Show Dance „Na Plaży” (Fantasy Kadeci)
IV miej­sce 
– Grupa Dzieci Show Dance „Przyjęcie Niespodzianka” (Fantasy Kadeci)
IV miej­sce – Grupa Dzieci Jazz Dance (Show Dance Kadeci)
IV miej­sce – Formacja Juniorzy Jazz Dance (Show Dance Juniorzy)
IV miej­sce – Grupa Juniorzy Młodsi Jazz Dance (Show Dance Juniorzy)
V miej­sce – Formacja Juniorzy Jazz Open  (Show Dance Juniorzy)
V miej­sce – Grupa Dzieci 2 Jazz Dance (Show Dance Juniorzy)
V miej­sce 
– Grupa Juniorzy Starsi Jazz Dance (Show Dance Juniorzy)

Puchar Warmii i Mazur 2018

Nidzica, 21 kwietnia

I miej­sce – Formacja Kids Młodsi (Dance Show Formacja Młodzicy)
I miej­sce 
– Formacja Formacja Kids Starsi (Dance Show Formacja Kadeci)
I miej­sce 
– Formacja Jazz 16+ (Dance Show Formacja młodzieżowcy)
I miej­sce – Grupa Dzieci „Plaża” (Fantasy Show Mała Grupa Kadeci)
I miej­sce – Grupa Juniorzy „Wśród Figur Woskowych” (Fantasy Show Mała Grupa Juniorzy)
I miej­sce 
– Formacja Dzieci „Jeże” (Fantasy Show Formacja Kadeci”
I miej­sce 
– Formacja Juniorzy „La La Land” (Fantasy Show Formacja Juniorzy)
II miej­sce 
– Grupa Jazz 16+ (Dance Show Mała Grupa Młodzieżowcy)
II miej­sce – Formacja Flow (Fantasy Show Formacja Kadeci)
III miej­sce 
– Grupa Dzieci „Przyjęcie niespodzianka” (Fantasy Show Mała Grupa Kadeci)

Krajowe Mistrzostwa IDO Show Dance 2018

Kleszczów, 6-8 marca

V miejsce – Formacja Dzieci „Moje Jabłko”
VI miejsce – Mała Grupa Dzieci „Na Plaży Fajnie Jest”
VII miejsce – Mała Grupa Dzieci „Przyjęcie Niespodzianka”
VII miejsce – Duet Lena i Maria
IX miejsce – Mała Grupa Juniorzy „Figury Woskowe”
X miejsce – Formacja Juniorzy „Czekając w korku”

Ogólnopolski Festiwal Tańca Nowoczesnego „Classic Dance Party 2018”

Nowy Dwór Mazowiecki, 24 marca

I miejsce – Formacja Dzieci „Moje Jabłko” (Show Dance)
I miejsce – Formacja Juniorzy „Czekając w korku” (Dance Show)
I miejsce – Mała Grupa Dzieci „Przyjęcie Niespodzianka” (Show)
I miejsce – Mała Grupa Juniorzy „Figury Woskowe” (Show)
II miejsce – Mała Grupa Dzieci NA PLAŻY (Show Dance)
II miejsce – Formacja FLOW „Welcome To The Jungle” (Show)
II miejsce – Formacja KIDS Starsi
II miejsce – Formacja KIDS Młodsi

XVII Warszawski Festiwal Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej "ASTERIADA 2018"

Warszawa, 8 marca

II miejsce – Mała Grupa JUNIORZY (Wśród Figur Woskowych)
III miejsce – NA PLAŻY (kadeci Fantasy Show)
Wyróżnienie – Formacja FLOW (Welcome To The Jungle)
Wyróżnienie – Formacja KIDS Młods

Informacje