osiągnięcia 2019

Waż­niej­sze suk­cesy w roku 2019

IDO World Championships Jazz Dance

Ossa, 5-8 grudnia 2019

IX miejsce – Formacja Dzieci Jazz
XV miejsce – Grupa Dzieci Jazz
XV miejsce – Motyka Oliwia/Wiśniewska Julia (Duety Jazz Dzieci)
XXI miejsce – Grupa Dzieci Jazz New

XIX World Dance Week Festival

Ossa, 2-4 grudnia 2019

III miejsce – Motyka Oliwia/Wiśniewska Julia (Duety Jazz Dzieci)
IV miejsce – Lena Jańczuk (Jazz Solo Dzieci Dziewczęta)

Ursynowski Master Dance Cup

Warszawa, 30 listopada 2019

I miejsce – Formacja Kids Jazz (Modern/Jazz do lat 9)
I miejsce – Formacja Kids „Szalone Lalki” (Inne Formy do lat 9
I miejsce – Formacja Dzieci Jazz (Modern/Jazz do lat 11)
I miejsce – Formacja Dzieci „Sposób na komary” (Inne formy do lat 11)
I miejsce – Formacja Juniorzy „Odrobina Dzieciństwa” (Inne formy 12-15 lat)
II miejsce – Formacja Juniorzy Jazz (Modern/Jazz 12-15 lat)
III miejsce – Formacja Flow Mini „Napad na sklep z cukierkami” (Inne formy do lat 9)
III miejsce – Formacja Flow „Scary” (Inne formy 12-15 lat)

XXV Mistrzostwa Polski w Tańcu Sportowym

Radzymin, 23-24 listopada 2019

I miejsce – Flow Mini „Napad na sklep z cukierkami” (Fantasy Show Młodzicy Formacja)
I miejsce – Formacja Dzieci „Sposób na komary”  (Fantasy Show Kadeci Formacja)
I miejsce – Formacja Kids Jazz (Dance Show Młodzicy Formacje)
I miejsce – Formacja Juniorzy „Odrobina dzieciństwa”  (Fantasy Show Juniorzy Formacja)
II miejsce – Maria i Lena (Fantasy Show Kadeci duet)
II miejsce – Formacja Dzieci Jazz (Dance Show Kadeci Formacje)
II miejsce – Formacja Juniorzy Jazz (Dance Show Juniorzy Formacje)
II miejsce – Grupa Dzieci Jazz (Dance Show Kadeci Mała Grupa)
III miejsce –  Grupa Dzieci Jazz New (Dance Show Kadeci Mała Grupa)
IV miejsce – Formacja Flow „Scary”  (Fantasy Show Kadeci Formacja)
V miejsce – Formacja Kids „Szalone Lalki”  (Fantasy Show Kadeci Formacja)
V miejsce – Grupa „Factory” (Fantasy Show Kadeci Mała Grupa)

International Polish Cup

Mińsk Mazowiecki, 17 listopada 2019

II miejsce – Formacja Dzieci Jazz (Inne Formy)
II miejsce – Formacja Juniorzy Jazz (Inne Formy)(Warszawa, 16 listopada 2019)
Wyniki tancerzy Hand to Hand → kliknij

Mistrzostwa Świata IDO Synchro Dance 2019

Sarajewo / Bośnia i Hercegowina, 1-2 listopada 2019

VIII miejsce – Flow Synchro (Grupy Synchro)

VI Mazovia Freestyle Cup

Warszawa, 27 października 2019

GRAND PRIX dla Zespołu HAND to HAND 
I miejsce – Formacja Dzieci Jazz Dance (9-11 Formacje Jazz Open)
I miejsce – Grupa Dzieci Jazz (9-11 Mini Formacje Jazz Open)
I miejsce – Grupa Dzieci – Grill (9-11 Mini Formacje Inne formy Open)
I miejsce – Formacja Dzieci – Sposób na komara – (9-11 Formacje Show Dance Open)
I miejsce –  Formacje Juniorzy – Odrobina Dzieciństwa (14-15 Formacje  Inne Formy Open)
I miejsce – Formacja Juniorzy Jazz (12-15 Jazz Formacje Open)
I miejsce – Grupa Juniorzy – Factory (12-15 Mini Formacje Jazz/Show Dance Open)
I miejsce – Grupa Juniorzy – Figury Woskowe (12-15 Mini Formacje Jazz/Show Dance Open)
II miejsce – Formacja Flow – Scary (12-13 Formacje Inne Formy śr.zaawans.)
III miejsce – Synchro (12-15 Mini Formacje Jazz/Show Dance Open)

Eliminacje Mistrzostw Polski PZT Sport

Wartkowice, 26 października 2019

I miejsce – Formacja Flow Mini – Cukierki (Formacja Fantasy Show Młodzicy)
I miejsce – Formacja Dzieci – Sposób na komara (Formacja Fantasy Show Kadeci)
I miejsce – Formacja Juniorzy – Odrobina dzieciństwa  (Formacja Fantasy Show Juniorzy)
II miejsce – Grupa Juniorzy – Factory (Grupa Fantasy Show Juniorzy)
III miejsce – 
Formacja Flow – Scary (Formacja Fantasy Show Kadeci)
V miejsce – Kids St – Szalone lalki (Formacja Fantasy Show Kadeci)
V miejsce – Grupa Dzieci – Grill (Grupa Fantasy Show Kadeci)

Dziecięce Turniej Tańca Sportowego

Warszawa, 19 października 2019

Mistrzostwa Ursynowa w Tańcu Nowoczesnym PZTSport

Warszawa, 28 września 2019

I miejsce – Kids New (Dance Show Formacje Młodzicy)
I miejsce
– Grupa Dzieci (Dance Show Grupa Kadeci)
II miejsce – Dzieci (Dance Show Formacje Kadeci)
II miejsce – Juniorzy (Dance Show Formacje Juniorzy)

International Polish Cup - Wilanów

Warszawa, 15 czerwca

I miejsce – Flow Dance Mini (Inne Formy A1 początk.)
I miejsce – Formacja Dzieci (Inne Formy B2 zaawans.)
II miejsce – Flow Dance Hip-Hop (Hip-Hop Grupy Junior)
II miejsce – Kids Starsi (Inne Formy A2 początk.)
III miejsce – Kids New (Inne Formy A2 początk.)
III miejsce – Flow Dance – Scary (Inne Formy A3 początk.)
III miejsce – Formacja Juniorzy Strong (Inne Formy B1 zaawans.)

XXV Puchar Polski w Tańcu Sportowym PZTSport

Radzymin, 8 czerwca

II miejsce – Flow Dance (Fantasy Show Formacje Kadeci)
I miejsce – Flow Dance Mini (Fantasy Show Formacje Młodzicy)
IV miejsce – Kids Starsi (Fantasy Show Formacje Kadeci)
V miejsce – Kids New (Dance Show Formacje Kadeci)

40. Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Tańca

Konin, 5-9 czerwca
Złoty Aplauz – Formacja Dzieci (Etiuda taneczna do 12 lat)

Krajowe Mistrzostwa IDO Show Dance

Raszyn, 1-2 czerwca

VIII miejsce – Formacja Juniorzy „Odrobina Dzieciństwa”
IX miejsce – Grupa Juniorzy „Factory”
IX miejsce – Grupa Dzieci „Nasz Grill”
VI miejsce – Formacja Dzieci „Sposób na komary”

Turniej Tańca Sportowego o Mistrzostwo Mokotowa

Warszawa, 18 maja

KM IDO Synchro Dance

Ossa, 26-28 kwietnia

II miej­sce – Grupa Flow (Synchro Dance Grupy)

Puchar Warmii i Mazur

Nidzica, 6 kwietnia

I miej­sce – Formacja Dzieci (Dance Show Kadeci)
I miej­sce 
– Formacja Dzieci (Fantasy Show Kadeci)
I miej­sce 
– Formacja Juniorzy Strong (Dance Show Juniorzy)
I miej­sce – Formacja Juniorzy Strong (Fantasy Show Juniorzy)
I miej­sce 
– Formacja Flow Mini (Fantasy Show Młodzicy)
I miej­sce – Duet – Maria Grochal, Lena Jańczuk (Fantasy Show Kadeci)
III miej­sce – Solo Lena Jańczuk (Dance Show Kadeci)
III miej­sce 
– Formacja Flow Scary (Fantasy Show Kadeci)
IV miej­sce – Grupa Flow Synchro (Disco Dance Kadeci)
IV miej­sce – Formacja Kids New (Dance Show Kadeci)
IV miej­sce – Grupa Dzieci Jazz (Dance Show Kadeci)
IV miejsce – Solo Maria Grochal (Fantasy Show Kadeci)
IV miejsce  – Formacja Kids Starsi (Fantasy Show Kadeci)
IV miejsce 
– Grupa Juniorzy Faktory (Fantasy Show Kadeci)
V miej­sce 
– Formacja Flow Hip-Hop (Fantasy Show Kadeci)
V miej­sce – Grupa Dzieci Grill (Fantasy Show Kadeci)

Warszawa, 30 marca

Ossa, 26-28 kwietnia

II miej­sce – Flow Scary
II miejsce – Kids Starsi
I miejsce – Kids New
II miejsce – Synchro Dance

Dziecięcy Turniej Tańca Sportowego

Warszawa, 23 marca

Krajowe Mistrzostwa IDO Jazz Dance, Production

Wałbrzych, 14-15 marca

II miej­sce – For­ma­cja Dzieci Jazz
X miej­sce 
– Formacja Juniorzy Strong Jazz
V miej­sce 
– Grupa Dzieci Jazz

VI Ursynowski Przegląd Taneczny Dzieci i Młodzieży - UCSIR DANCE 2019

Warszawa, 10 marca

I miej­sce – For­ma­cja Juniorzy Strong – Jazz
I miej­sce – Flow Scary
I miej­sce – Flow Synchro
I miej­sce – Formacja Kids New
II miej­sce 
– Formacja Dzieci
II miej­sce 
– Formacja Juniorzy Light – Cheerleaders
II miej­sce – Formacja Kids Starsi
IV miej­sce – Flow Mini
VII miej­sce 
– Flow Dance Hip Hop

XVIII Warszawski Festiwal Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej "ASTERIADA 2019

Warszawa, 2 marca
III miej­sce – For­ma­cja Flow Dance Synchro Wyróżnienie – For­ma­cja Flow Dance Mini

Informacje