osiągnięcia 2023

Waż­niej­sze suk­cesy w roku 2023

HULAKULA DANCE CUP 2023

Warszawa, 18.06.2023 r.

2 miejsce → Kinga Łyczewska, PAI Solo 2007-2008, Liga C
2 miejsce → Zuzanna Łączyńska, PAI Solo 2009-2010, Liga C
2 miejsce → Emma Sennewald, PAI Solo 2006 i starsi, Liga B

Wakacyjny Turniej Tańca Sportowego 2023

Warszawa, 17.06.2023 r.

1 miejsce → Grupa Cheer Jazz, Inne Formy Grupy Juniorzy, Open
1 miejsce → Formacja Flow, Jazz Dance Formacje Dzieci, Open
2 miejsce → Formacja Dzieci, Jazz Dance Formacje Dzieci, Open
2 miejsce → Grupa Juniorzy, Modern & Contemporary Grupy Juniorzy, Open
3 miejsce → Grupa Juniorzy, Jazz Dance Grupy Juniorzy, Open
1 miejsce → Hanna Opalska, PAI Solo 2014, Liga B
2 miejsce → Hanna Opalska, Modern & Contemporary Solo 2013 i młodsi, Liga C+B
2 miejsce → Hanna Jędrzejak, Jazz Dance Solo 2011-2013, Liga E+D
3 miejsce → Lena Dajewska, PAI Solo 2011-2013, Liga D
3 miejsce → Kinga Łyczewska, PAI Solo 2008-2010, Liga C

Puchar Polski PZSC 2023

Warszawa, 28.05.2023 r.

2 Miejsce → HAND to HAND CHEER Junior Młodszy, Performance Cheer – Cheer Jazz Mini Drużyna SSM
3 Miejsce → HAND to HAND POM & DRILL Junior Młodszy, Pom Dance Basic Mini Drużyna 

Puchar Polski 2023

Warszawa, 20.05.2023 r.

1 miejsce → Formacja Flow, Jazz Dance Formacje Dzieci, Open
1 miejsce → Kids New, Jazz Dance Formacje Dzieci Młodsze, Open
2 miejsce → Formacja Cheer, Inne Formy Formacje Juniorzy, Open
3 miejsce → Formacja Dzieci, Jazz Dance Formacje Dzieci, Open
1 miejsce → Grupa Cheer Jazz, Inne Formy Grupy Juniorzy, Open
3 miejsce → Grupa Juniorzy, Modern & Contemporary Grupy Juniorzy, Open
3 miejsce → Grupa Juniorzy, Jazz Dance Grupy Juniorzy, Open
2 miejsce → Hanna Opalska, Modern & Contemporary Solo 2013 i młodsi, Liga C+B
2 miejsce → Natalia Faber, PAI Solo 2013 i młodsi, Liga C
2 miejsce → Anastasiia Kyrhan, PAI Solo 2013-2014, Liga D
2 miejsce → Hanna Opalska, PAI Solo 2013-2014, Liga B
2 miejsce → Kinga Łyczewska, PAI Solo 2008 i starsi, Liga E
2 miejsce → Emma Sennewald, PAI Solo 2006 i starsi, Liga B
3 miejsce → Joanna Przywara, Jazz Dance Solo 2011 i młodsi, Liga E+D
3 miejsce → Wiktoria Jarosz, PAI Solo 2007-2008, Liga C

Open Polish Dance Cup BUSKO ZDRÓJ 2023

Busko Zdrój, 14.05.2023 r.

3 miejsce → Formacja Dzieci, Jazz Dance Formacje Dzieci, Open
1 miejsce → Iliana Nyc, Modern & Contemporary Solo Dzieci, Liga E+D
3 miejsce → Liliana Bogusiewicz, PAI Solo 2011-2012, Liga C
3 miejsce → Hanna Opalska, PAI Solo 2011-2014, Liga B

Puchar Mokotowa 2023 w Tańcu Sportowym

Warszawa, 22,23.04.2023 r.

1 miejsce → Formacja Dzieci, Jazz Dance Formacje Dzieci, Zaawansowani
2 miejsce → Formacja Flow, Jazz Dance Formacje Dzieci, Średniozaawansowani
2 miejsce → Formacja Kids NEW, Inne Formy Formacje Dzieci Młodsze, Open
3 miejsce → Formacja Dzieci, Inne Formy Formacje Dzieci, Open
3 miejsce → Formacja Cheer, Inne Formy Formacje Juniorzy, Open
3 miejsce → Formacja Juniorzy, Jazz Dance Formacje Juniorzy, Średniozaawansowani
1 miejsce → Hanna Opalska, Modern & Contemporary Solo 2014, Liga E+D
1 miejsce → Hanna Opalska, PAI Solo 2014 I MŁODSI, Liga C
2 miejsce → Milena Bogusiewicz, PAI Solo 2009, Liga C
2 miejsce → Anastasiia Kyrhan, Modern & Contemporary Solo 2013-2014, Liga C+B
3 miejsce → Liliana Bogusiewicz, PAI Solo 2011, Liga C
3 miejsce → Roksana Sennewald, Jazz Dance Solo 2011, Liga C+B
3 miejsce → Gabriela Moore, Modern & Contemporary Solo 2011-2012, Liga E+D
3 miejsce → Joanna Przywara, PAI  Solo 2011, Liga D

Mistrzostwa Polski w Cheerleadingu Sportowym PZSC 2023

Raszyn, 24.03.2023 r.

4 Miejsce → HAND to HAND CHEER Junior Młodszy, Performance Cheer – Cheer Jazz Mini Drużyna SSM

Puchar Mokotowskiej Fundacji Warszawianka - WODNY PARK 2023

Warszawa, 18.03.2023 r.

1 Miejsce → Formacja Dzieci, kategoria Show Dance Dzieci
1 Miejsce → Formacja Cheer Jazz, kategoria Inne Formy Juniorzy
1 Miejsce → Formacja Kids NEW, kategoria Inne Formy Dzieci Młodsze
3 Miejsce → Formacja Dzieci, kategoria Jazz Dance Dzieci
3 Miejsce → Formacja Kids GOLD, Show Dance Dzieci
3 Miejsce → Formacja Juniorzy, kategoria Jazz Dance Juniorzy
5 Miejsce → Formacja Flow, kategoria Jazz Dance Dzieci 
2 miejsce → Lena Osica, PAI Solo 2013, Liga D
3 miejsce → Roksana Sennewald, Jazz Dance Solo 2011, Liga C+B
3 miejsce → Wiktoria Jarosz, PAI Solo, 2008, Liga C

WARSAW DANCE CHAMPS 2023

Warszawa, 14-15.01.2023 r.

2 miejsce → Formacja Flow, Jazz Dance Formacje Dzieci
2 miejsce → Katarzyna Neścioruk, PAI Solo, 2013-2014, Liga D
2 miejsce → Aleksandra Kalicińska, PAI Euro League Solo, Junior 1, Intermediate
3 miejsce → Iga Kowalczyk, PAI Solo, 2011-2012, Liga C
3 miejsce → Michalina Jastrzębska & Kinga Łyczewska, Modern & Contemporary, Duos, Open

Informacje