strona główna  |  mapa serwisu Nasz FacebookNasz InstagramNasz kanał You Tube
Zapisz się na zajęcia w szkole tańca HAND to HAND
FORMULARZ ZAPISU DLA DZIECI I MŁODZIEŻY    FORMULARZ ZAPISU DLA DOROSŁYCH

Osiągnięcia HAND to HAND

 

IOsiąfnięcia HAND to HAND

 

Waż­niej­sze suk­cesy w roku 2018:

 

Puchar Polski w Tańcu Sportowym 2018

(Radzymin, 10 czerwca)

Zobacz dyplom klikając na zdobyte miejsce

I miej­sce – For­ma­cja Dzieci Show Dance "Moje Jabłko" (Fantasy Kadeci)

I miej­sce – For­ma­cja Dzieci Jazz Dance (Show Dance Kadeci)

I miej­sce – For­ma­cja Kids Młodsi (Show Dance Młodzicy)

II miej­sce – For­ma­cja Flow Show Dance  "Welcome To The Jungle" (Fantasy Kadeci)

II miej­sce – For­ma­cja Juniorzy Show Dance "Czekając w Korku" (Fantasy Juniorzy)

II miej­sce – Grupa Juniorzy Show Dance "Wśród Figur Woskowych" (Fantasy Juniorzy)

II miej­sce – Formacja Kids Starsi Jazz Dance (Show Dance Kadeci)

III miej­sce – Grupa Dzieci Show Dance "Na Plaży" (Fantasy Kadeci)

IV miej­sce Grupa Dzieci Show Dance "Przyjęcie Niespodzianka" (Fantasy Kadeci) 

IV miej­sce – Grupa Dzieci Jazz Dance (Show Dance Kadeci)

IV miej­sce – Formacja Juniorzy Jazz Dance (Show Dance Juniorzy)

IV miej­sce – Grupa Juniorzy Młodsi Jazz Dance (Show Dance Juniorzy

V miej­sce – Formacja Juniorzy Jazz Open  (Show Dance Juniorzy)

V miej­sce – Grupa Dzieci 2 Jazz Dance (Show Dance Juniorzy)

V miej­sce Grupa Juniorzy Starsi Jazz Dance (Show Dance Juniorzy)

 

Krajowe Mistrzostwa IDO Jazz Dance 2018

(Łomianki, 18-20 maja)

 

 Puchar Warmii i Mazur 2018

(Nidzica, 21 kwietnia),

 

Krajowe Mistrzostwa IDO Show Dance 2018

(Kleszczów, 6-8 marca)

Zobacz dyplom klikając na zdobyte miejsce

V miejsce – Formacja Dzieci „Moje Jabłko”

VI miejsce – Mała Grupa Dzieci "Na Plaży Fajnie Jest"

VII miejsce – Mała Grupa Dzieci "Przyjęcie Niespodzianka"

VII miejsce – Duet Lena i Maria

IX miejsce – Mała Grupa Juniorzy "Figury Woskowe"

X miejsce – Formacja Juniorzy "Czekając w korku"

 

Ogólnopolski Festiwal Tańca Nowoczesnego

„Classic Dance Party 2018”

(Nowy Dwór Mazowiecki, 24 marca)

Zobacz dyplom klikając na zdobyte miejsce

I miejsce – Formacja Dzieci „Moje Jabłko” (Show Dance)

I miejsce – Formacja Juniorzy "Czekając w korku" (Dance Show)

I miejsce – Mała Grupa Dzieci "Przyjęcie Niespodzianka" (Show)

I miejsce – Mała Grupa Juniorzy "Figury Woskowe" (Show)

II miejsce – Mała Grupa Dzieci NA PLAŻY (Show Dance)

II miejsce – Formacja FLOW "Welcome To The Jungle" (Show)

II miejsce – Formacja KIDS Starsi

II miejsce – Formacja KIDS Młodsi

XVII Warszawski Festiwal Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej "ASTERIADA 2018"

(Warszawa, 8 marca)

Zobacz dyplom klikając na zdobyte miejsce

II miejsce – Mała Grupa JUNIORZY (Wśród Figur Woskowych)
III miejsce – NA PLAŻY (kadeci Fantasy Show)
Wyróżnienie – Formacja FLOW (Welcome To The Jungle)
Wyróżnienie – Formacja KIDS Młodsi

 

 

 

Waż­niej­sze suk­cesy w roku 2017:

 

Mistrzostwa Polski w Tańcu Sportowym 2017

(Radzymin, 2 grudnia),

I miejsce – Formacja KIDS Starsi (młodzicy Dance Show)
I miejsce – Formacja „U WETERYNARZA” (kadeci Fantasy Show)
I miejsce – Formacja JUNIORZY JAZZ (Dance Show)
I miejsce – Formacja 16+ MODERN (m-żowcy Fantasy Show)
I miejsce – Formacja 16+ JAZZ (m-żowcy Dance Show)
I miejsce – Mała Grupa “NEW YORK” (kadeci Fantasy Show)
I miejsce – Mała Grupa 16+ JAZZ (m-żowcy Dance Show)
II miejsce – Formacja DISCO (kadeci Disco Dance)
II miejsce – Mała Grupa MINI JAZZ DZIECI (kadeci Dance Show)
III miejsce – Formacja DZIECI JAZZ (kadeci Dance Show)
III miejsce – 313 (kadeci Disco Dance)
III miejsce – NA PLAŻY (kadeci Fantasy Show)
III miejsce – Mała Grupa JUNIORZY JAZZ (Dance Show)
IV miejsce – Formacja „LA LA LAND” (kadeci Fantasy Show)
IV miejsce – Formacja FLOW DANCE (kadeci Fantasy Show)
IV miejsce – Mała Grupa Flow Dance (kadeci Fantasy Show)
IV miejsce – Mała Grupa JUNIORZY MODERN (Fantasy Show)
VI miejsce – Mała Grupa “URODZINY” (kadeci Fantasy Show)
VII miejsce – Mała Grupa DZIECI 2 (kadeci Fantasy Show)
X miejsce – Mała Grupa JUNIORZY 2(kadeci Fantasy Show)

DYPLOMY:

Formacja 16+ Jazz

Formacja 16+ Modern

Formacja Disco

Formacja Dzieci Jazz

Formacja Juniorzy Jazz

Formacja Kids Starsi

Formacja La La Land

Formacja U Weterynarza

Formacja Flow Dance

Mala Grupa 16+ Jazz

Mala Grupa Dzieci 2

Mala Grupa Juniorzy 2

Mala Grupa Juniorzy Jazz

Mala Grupa Juniorzy Modern

Mala Grupa Mini Jazz Dzieci

Mala Grupa Na Plazy

Mala Grupa New York

Mala Grupa Urodziny

Mala Grupa Flow Dance

 

Mistrzostwa Ursynowa 2017

(Warszawa, 30 września),

I miej­sce – For­ma­cja Fantasy Dzieci "U Weterynarza"

I miej­sce – For­ma­cja Jazz Dance 16+

I miej­sce – For­ma­cja Modern 16+

I miej­sce – Grupa Jazz Dance Dzieci

I miej­sce – Grupa Jazz Dance Juniorzy

I miej­sce – Grupa Jazz Dance 16+

I miej­sce – Grupa Fantasy "Na Podwórku"

I miej­sce –  Ciupak Paulina, solistka Dance Show Kadeci

II miej­sce – For­ma­cja Jazz Dance Dzieci

II miej­sce – Grupa Modern Juniorzy

II miej­sce – Grupa 313 Disco Dance

III miej­sce – Grupa Fantasy "New York"

IV miej­sce – Grupa Fantasy Dzieci "Urodziny"

V miej­sce – Grupa Fantasy Flow Dance

 

Puchar Polski 2017

(Radzymin, 10 czerwca),

I miej­sce – For­ma­cja Jazz Juniorzy 

I miej­sce – For­ma­cja Jazz 16+

I miej­sce – For­ma­cja Modern 16+

I miej­sce – For­ma­cja Kids

I miej­sce – For­ma­cja 313 Disco

I miej­sce – For­ma­cja Flow Dance

II miej­sce – For­ma­cja 313 Kapelusze

I miej­sce – Grupa Jazz Juniorzy

I miej­sce – Grupa 313 Jazz 16+

II miej­sce – Grupa Modern Juniorzy

 

Krajowe Mistrzostwa IDO Show Dance 2017

(Białobrzegi, 3-4 maja),

IV miej­sce – For­ma­cja Show Dance Dzieci "U Weterynarza"

VII miej­sce – Mini For­ma­cja Show Dance Dzieci "Na Podwórku"

VII miej­sce – Mini For­ma­cja Jazz Dzieci "New York, New York"

 

Międzynarodowy Festiwal „MUSZELKI WIGIER 2017”

(Suwałki, 25-27 maja)

ZŁOTA MUSZELKA WIGIER do Formacji Dzieci "U Weterynarza"

 

Puchar Warmii i Mazur 2017

(Nidzica, 22 kwietnia),

I miej­sce – For­ma­cja Jazz Dance Dzieci

I miej­sce – For­ma­cja Fantasy Dzieci "U Weterynarza"

I miej­sce – For­ma­cja Jazz Dance Juniorzy

I miej­sce – Grupa Fantasy "Kuchenna Gorączka"

I miej­sce – Grupa Jazz Dance Dzieci

I miej­sce – Grupa Jazz Dance Juniorzy

I miej­sce – Grupa Jazz Dance 16+

II miej­sce – Grupa Fantasy "Na Podwórku"

 

Mazowiecki Przegląd Zespołów Tanecznych 2017

(War­szawa - WILANÓW, 8 kwietnia),

I miej­sce – For­ma­cja Jazz Dance Dzieci

II miej­sce – Mini For­ma­cja "Kuchenna Gorączka"

III miej­sce – For­ma­cja Jazz Dance 16+

Wyróżnienie – Mini For­ma­cja "Na Podwórku"

Wyróżnienie – For­ma­cja 313 starsi

Wyróżnienie – For­ma­cja 313 młodsi "Ritz"

Wyróżnienie – For­ma­cja Kids 2016

Wyróżnienie – For­ma­cja Kids 2016/2017

Wyróżnienie – For­ma­cja Flow Dance "Alicja w Krainie Czarów" 

Wyróżnienie – For­ma­cja Jazz Dance Juniorzy

Wyróżnienie – For­ma­cja Hip Hop młodsi

Wyróżnienie – For­ma­cja Hip Hop starsi

 

Mazowiecki Festiwal ASTERIADA 2017

(War­szawa, 3 marca)

GRAND PRIX – Mini For­ma­cja "Kuchenna Gorączka"

I miej­sce – Grupa Show Dance "Na Podwórku"

Wyróżnienie – For­ma­cja 313 starsi

 

Kra­jowe Mistrzo­stwa IDO Jazz Dance 2017

(Kielce, 24-26 marca),
VI miej­sce – For­ma­cja Jazz Dance Dzieci

VI miej­sce – Mini For­ma­cja Jazz Dance Dzieci 

VI miej­sce – For­ma­cja SP 313 młodsi

III miej­sce – For­ma­cja Jazz Dance 16+

 

Waż­niej­sze suk­cesy w roku 2016:

Mistrzostwa Polski 2016 w tańcu sportowym PZTSport

(Radzymin, 26 listopada)

I miej­sce – Formacja KIDS 2016

I miej­sce – Formacja Dzieci "TIME"

I miej­sce – Mini Formacja Dzieci JAZZ

I miej­sce – Mini Formacja Juniorzy JAZZ

I miej­sce – Mini Formacja Dzieci "Kuchenna Gorączka"

I miej­sce – Mini Formacja Młodzicy "Na Podwórku"

II miej­sce – Formacja Jazz Juniorzy

II miej­sce – Formacja Modern Juniorzy

Zobacz dyplomy

Ursynowski Master Dance CUP Ad Astra 2016

(Warszawa, 26 listopada)

I miej­sce – Formacja Dzieci "TIME"

I miej­sce – Formacja Jazz Juniorzy

I miej­sce – Formacja 313 młodsi

II miej­sce – Mini Formacja Dzieci "Na podwórku"

IV miej­sce – Formacja 313 starsi

Zobacz dyplomy

Mistrzostwa Świata IDO Show Dance 2016

(Rieza- Niemcy, 21 - 23 listopada)

IX miej­sce – Formacja Dzieci "TIME" (na 17 startujących)

X miej­sce – Mini Formacja Dzieci "Kuchenna Gorączka" (na 21 startujących)

 

Mistrzostwa Świata IDO Modern i Jazz Dance 2016

(Wetzlar - Niemcy, 27 - 30 października)

VII miej­sce – Formacja Jazz Juniorzy (na 17 startujących)

IX miej­sce – Formacja Modern Juniorzy (na 22 startujące)

 

Mistrzostwa Ursynowa 2016 w tańcu sportowym PZTSport

(Warszawa, 24 września)

I miej­sce – Mini Formacja Dzieci "Na podwórku"

 

Puchar Polski 2016 w tańcu sportowym PZTSport

(Radzymin, 18 czerwca)

I miej­sce – Formacja Jazz Juniorzy

I miej­sce – Formacja Modern Juniorzy

I miej­sce – Formacja KIDS 2016

I miej­sce – Formacja Dzieci "TIME"

I miej­sce – Mini Formacja Dzieci JAZZ

II miej­sce – Mini Formacja Juniorzy JAZZ

II miej­sce – Mini Formacja Dzieci "Kuchenna Gorączka"

 

Festiwal Amatorskich Zespołów Artystycznych FAZA

(Warszawa, 12 czerwca)

I miej­sce – Formacja Jazz Juniorzy
I miej­sce – Formacja Modern Juniorzy

I miej­sce – Mini Formacja Dzieci JAZZ

I miej­sce – Mini Formacja Juniorzy JAZZ

II miej­sce – Formacja Dzieci "TIME"
II miej­sce – Mini Formacja Dzieci "Kuchenna Gorączka"
III miej­sce – Formacja KIDS 2016
 

Międzynarodowy Festiwal „KONIN 2016”
(Koniński Ośrodek Kultury, 1-5 czerwca)
Aplauz Wyróżnienie – For­ma­cja Show Dance Dzieci "TIME"

 

Krajowe Mistrzostwa IDO Modern Dance 2016

(Siedlce, 27-29 maja)

V miej­sce – For­ma­cja Modern Juniorzy "Shhh... Taboo!!!"

 

Międzynarodowy Festiwal „MUSZELKI WIGIER 2016”

(Suwalski Ośrodek Kultury w Suwałkach, 26-29 maja)

Srebrna Muszelka Wigier – For­ma­cja Show Dance Dzieci "TIME"

 

Krajowe Mistrzostwa IDO Show Dance i Jazz 2016

(Wałbrzych, 7-10 kwietnia),

I miej­sce – Mini For­ma­cja Show Dance Dzieci "Kuchenna Gorączka"

II miej­sce – For­ma­cja Show Dance Dzieci "TIME"

V miej­sce – For­ma­cja Jazz Juniorzy

VII miej­sce – Mini For­ma­cja Jazz Dzieci

VII miej­sce – MiniFor­ma­cja Jazz Juniorzy

VII miej­sce – Solo Dance Show Karaszewska Nina

Wszystkie nasze wyniki

 

Mazowiecki Przegląd Zespołów Tanecznych 2016

(War­szawa - WILANÓW, 2 kwietnia),

I miej­sce – For­ma­cja Show Dance Dzieci "TIME"

I miej­sce – For­ma­cja Jazz Juniorzy 

I miej­sce – For­ma­cja 16+

I miej­sce – For­ma­cja 313

 

UCSiR DANCE 2016

(War­szawa - ARENA Ursynów, 5 marca),
I miej­sce – For­ma­cja Show Dance Dzieci

I miej­sce – For­ma­cja Jazz Juniorzy 

I miej­sce – For­ma­cja SP 313 młodsi

III miej­sce – For­ma­cja SP 313 starsi

 

Waż­niej­sze suk­cesy w roku 2015:

 

III Ursynowski Master Dance Cup 2015

(ARENA URSYNÓW, Warszawa 12 grudnia)

I miej­sce – Formacja Najmłodsi 1
I miej­sce – HAND to HAND Dzieci Mini Disco 

III miej­sce – Formacja 313

 

IDO World Jazz and Modern Championships 2015

(Hotel Gołebiewski, Mikołajki 7-12 grudnia)

VII miej­sce – For­ma­cja Modern Dzieci

XII miej­sce – For­ma­cja Jazz Dance Juniorzy 

 

Kra­jowe Mistrzo­stwa IDO Jazz Dance

(Szczecin, 10-12 kwietnia)

VII miej­sce (na 26 star­tu­ją­cych) SZAREK Aleksandra i BOŻYKOWSKA Gabriela

VII miej­sce (na 13 star­tu­ją­cych) Formacja HAND to HAND Dzieci

VI miej­sce (na 11 star­tu­ją­cych) Formacja HAND to HAND Juniorzy

 

Międzynarodowy Festiwal „MUSZELKI WIGIER 2015”

(Suwalski Ośrodek Kultury w Suwałkach, 27-30 maja)

Srebrna Muszelka Wigier – For­ma­cja HAND to HAND Dzieci i Najm­łodsi

 

Waż­niej­sze suk­cesy w roku 2014:

 

War­saw Open Jazz Dance Day

(War­szawa, 12 kwiet­nia),
II miej­sce – For­ma­cja Jazz Dance Dzieci

IV miej­sce – For­ma­cja Jazz Dance Juniorz

UCSiR DANCE 2014

(War­szawa-Wila­nów, 5 kwiet­nia),
I miej­sce – For­ma­cja Jazz Dance Dzieci

I miej­sce – For­ma­cja Jazz Najm­łodsi z SP 313

I miej­sce – For­ma­cja Disco Dance Dzieci

Mazo­wiecki Prze­gląd Zespo­łów Tanecz­nych

(War­szawa-Wila­nów, 5 kwiet­nia),
Zobacz foto-rela­cję
I miej­sce – For­ma­cja Jazz Dance Dzieci

 

Kra­jowe Mistrzo­stwa IDO

(Kielce, 4,5,6 kwiet­nia),
VI miej­sce (na 14 star­tu­ją­cych) – For­ma­cja Jazz Dance Dzieci,

cho­re­ogra­fia Kata­rzyna Kubal­ska

V miej­sce (na 13 star­tu­ją­cych) – For­ma­cja Jazz Dance Junio­rzy,

cho­re­ogra­fia Mał­go­rzata Grzy­wiń­ska

V miej­sce (na 23 start.) – Mini For­ma­cja Jazz Dance Junio­rzy,

cho­re­ogra­fia Mał­go­rzata Grzy­wiń­ska

 

Waż­niej­sze suk­cesy w roku 2013:

Mistrzo­stwa Pol­ski w Tańcu Spor­to­wym

(War­szawa, 23 listo­pada),
I miej­sce – For­ma­cja Junio­rzy Młodsi Fantsy Show „Modern”

I miej­sce – For­ma­cja Mło­dzicy Fantsy Show „Mon­ster High”

I miej­sce – Duet Dance Show Junio­rzy Młodsi Marta Micha­lecka i Alek­san­dra Sza­rek

Hro­now­skie Jablicko

(Hro­nov, Cze­ska Repu­blika, 18 maja),
I miej­sce – For­ma­cja „Kow­boje i India­nie”

 

Festi­wal Twór­czo­ści Arty­stycz­nej MOKOTOW

(War­szawa, 8 maja),
I miej­sce – For­ma­cja „Kow­boje i India­nie”

 

Mistrzostw Pol­ski IDO

(20 kwiet­nia)
V wice­mi­strzo­stwo – For­ma­cja „Zablo­ko­wani w Inter­ne­cie”

 

Aste­riada

(War­szawa, 20 marca),
I miej­sce – For­ma­cja „Kow­boje i India­nie”

II miej­sce – For­ma­cja „Piraci”

Waż­niej­sze suk­cesy w roku 2012:

Mistrzo­stwa Pol­ski w Tańcu Spor­to­wym

(War­szawa, 25 listo­pada),
I miej­sce – For­ma­cja „Kow­boje i India­nie”

 

Pucha Pol­ski w Tańcu Spor­to­wym

(Radzy­min, 29 wrze­śnia)
I miej­sce – For­ma­cja „Kow­boje i India­nie”

 

Mistrzo­stwa Pol­ski IDO

(20 kwiet­nia)
V Wice­mi­strzo­stwo – For­ma­cja „Zablo­ko­wani w Inter­ne­cie”

Honorujemy karty: OK SYSTEM, Fit Profit, Fit Sport. MultiSport

 

Najbliższe turnieje i pokazyZobacz naszą galerięZobacz nasze osiągnięcia

 

HAND to HAND – taniec – zabawa – przygoda

 PARTNERZY

 

Zakochaj się w Warszawie na MokotowieWodny ParkCarmen Sklep TanecznyZakochaj się w Warszawie na Ursynowie

 

       
 

Dla­czego warto tań­czyć z HAND to HAND

W Szkole Tańca i Zespole Tanecznym HAND to HAND nie tylko nauczysz się tańca, dobrych manier, popra­wisz kon­dy­cję, syl­wetkę, ale też będziesz mógł rywa­li­zować na tur­nie­jach, zawo­dach i festi­wa­lach oraz wystę­pu­jąc na poka­zach i kon­cer­tach tanecz­nych. Uczymy tańca na Moko­to­wie i Ursy­no­wie! Do nauki tańca zapra­szamy dzieci, mło­dzież i dorosłych. Nasz zespół ist­nieje od 1988 roku, odkry­li­śmy i wykształ­ci­li­śmy wiele talen­tów tanecz­nych. Duża część naszych absol­wen­tów do dziś jest zwią­zana z tań­cem jako instruk­to­rzy lub zawo­dowi tan­ce­rze. Możemy poszczy­cić się tytu­łami Mistrzów Pol­ski i Wice­mi­strzów Świata, róż­no­rod­nymi nagro­dami festi­wa­lo­wymi oraz kon­cer­tami z gwiaz­dami pol­skiej estrady.

 

HAND to HAND