strona główna  |  mapa serwisu Nasz FacebookNasz InstagramNasz kanał You Tube
Zapisz się na zajęcia w szkole tańca HAND to HAND
ZAPISY DZIECI i MŁODZIEŻY 2019    FORMULARZ ZAPISU DLA DOROSŁYCH

Instruktorzy

 

Yunesky Ramon Caballero Martinez

Yunesky Ramon Caballero Martinez

 

Kubańczyk, tancerz, animator, trener tańców latynoskich takich jak: salsa kubańska, rueda de casino, salsa w parach, sanabanda, rumba, mambo, kubańska cha-cha-cha, reggeton, afro.

 

Historię z muzyką i tańcem rozpoczął wraz z postawieniem pierwszego kroku. Był członkiem najsłynniejszej w Camaguey Grupy tanecznej El Ciclon del Caribe, występującej zarówno na Kubie, jak i poza Wyspą. Tańczył również w prestiżowych grupach afrokubańskich. Pracował jako tancerz i trener w turystycznym Varadero oraz roztańczonym Trynidadzie.

 

Uważa, że muzyka jest istotnym elementem życia każdego z nas. Dla niego taniec to sposób wyrażania emocji i dźwięków. Jest szczęśliwy, kiedy swoimi uczuciami i umiejętnościami może podzielić się z innymi. Entuzjasta ruchu i sportu, co potrafi umiejętnie połączyć z muzyką. Jego studenci mówią o nim: "Nikt tak jak Yunesky nie zaraża pozytywną energią oraz miłością do tańca i muzyki kubańskiej."

 

Dołącz na jego zajęcia i się przekonaj!

 

Wybierz zaję­cia dla siebie, start zajęć po zebraniu zapisów!
 

Sanabanda

Reggeton

Salsa Solo

 

Honorujemy karty: OK SYSTEM, Fit Profit, Fit Sport. MultiSport

 

Najbliższe turnieje i pokazyZobacz naszą galerięZobacz nasze osiągnięcia

 

HAND to HAND – taniec – zabawa – przygoda

 PARTNERZY

 

Zakochaj się w Warszawie na Mokotowie REST Store Sklep TanecznyWodny Park Carmen Sklep Taneczny  Zakochaj się w Warszawie na Ursynowie

 

       
 

Dla­czego warto tań­czyć z HAND to HAND

W Szkole Tańca i Zespole Tanecznym HAND to HAND nie tylko nauczysz się tańca, dobrych manier, popra­wisz kon­dy­cję, syl­wetkę, ale też będziesz mógł rywa­li­zować na tur­nie­jach, zawo­dach i festi­wa­lach oraz wystę­pu­jąc na poka­zach i kon­cer­tach tanecz­nych. Uczymy tańca na Moko­to­wie i Ursy­no­wie! Do nauki tańca zapra­szamy dzieci, mło­dzież i dorosłych. Nasz zespół ist­nieje od 1988 roku, odkry­li­śmy i wykształ­ci­li­śmy wiele talen­tów tanecz­nych. Duża część naszych absol­wen­tów do dziś jest zwią­zana z tań­cem jako instruk­to­rzy lub zawo­dowi tan­ce­rze. Możemy poszczy­cić się tytu­łami Mistrzów Pol­ski i Wice­mi­strzów Świata, róż­no­rod­nymi nagro­dami festi­wa­lo­wymi oraz kon­cer­tami z gwiaz­dami pol­skiej estrady.

 

HAND to HAND