strona główna  |  mapa serwisu Nasz FacebookNasz InstagramNasz kanał You Tube
Zapisz się na zajęcia w szkole tańca HAND to HAND
ZAPISY DZIECI i MŁODZIEŻY 2019    FORMULARZ ZAPISU DLA DOROSŁYCH

NOWE ZAJĘCIA FITNESS DLA DOROSŁYCHI!!!

Trening Fitness - Brzuch Uda Pośladki

Brzuch, uda, pośladki (ABT) ćwiczenia wzmacniające i wysmuklające dolne partie ciała - brzuch, uda, pośladki. Dodatkowym efektem jest poprawa kondycji i koordynacji ruchowej. ABT to skuteczna metoda walki z cellulitem! Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich.

zajęcia poprowadzi Monika Jarosińska

 

 

Twerkout Fitness

Zapraszamy wszystkie Panie! Twerkout Fitness jest zarówno dla początkujących jak i dla bardziej zaawansowanych osób! Trening powstawał z myślą o walce z niską samooceną u kobiet. Pierwsza część jest podobna do treningu cardio - ma na celu porządnie rozgrzać, wzmocnić i przygotować ciało do drugiej części treningu, czyli choreografii tanecznej opartej na przeróżnych stylach tanecznych takich jak dancehall, video clip dance, twerk i wiele innych. Bierzcie wodę, wygodny strój w którym czujecie się dobrze i zapraszamy na zajęcia!

zajęcia poprowadzi Justyna Kryś

 

koszty wg cennika zajęć fitness:

honorujemy też karty Multisport plus, FitProfit oraz FitSport

 

zapisy poprzez formularz

więcej info pod nr telefonu 695373704

 

Honorujemy karty: OK SYSTEM, Fit Profit, Fit Sport. MultiSport

GRAFIK ZAJĘĆ DLA DZIECI 2019/2020

 

Najbliższe turnieje i pokazyZobacz naszą galerięZobacz nasze osiągnięcia

 

HAND to HAND – taniec – zabawa – przygoda

 PARTNERZY

 

Zakochaj się w Warszawie na Mokotowie REST Store Sklep TanecznyWodny Park Carmen Sklep Taneczny  Zakochaj się w Warszawie na Ursynowie

 

       
 

Dla­czego warto tań­czyć z HAND to HAND

W Szkole Tańca i Zespole Tanecznym HAND to HAND nie tylko nauczysz się tańca, dobrych manier, popra­wisz kon­dy­cję, syl­wetkę, ale też będziesz mógł rywa­li­zować na tur­nie­jach, zawo­dach i festi­wa­lach oraz wystę­pu­jąc na poka­zach i kon­cer­tach tanecz­nych. Uczymy tańca na Moko­to­wie i Ursy­no­wie! Do nauki tańca zapra­szamy dzieci, mło­dzież i dorosłych. Nasz zespół ist­nieje od 1988 roku, odkry­li­śmy i wykształ­ci­li­śmy wiele talen­tów tanecz­nych. Duża część naszych absol­wen­tów do dziś jest zwią­zana z tań­cem jako instruk­to­rzy lub zawo­dowi tan­ce­rze. Możemy poszczy­cić się tytu­łami Mistrzów Pol­ski i Wice­mi­strzów Świata, róż­no­rod­nymi nagro­dami festi­wa­lo­wymi oraz kon­cer­tami z gwiaz­dami pol­skiej estrady.

 

HAND to HAND