strona główna  |  mapa serwisu Nasz FacebookNasz InstagramNasz kanał You Tube
Zapisz się na zajęcia w szkole tańca HAND to HAND
ZAPISY DZIECI i MŁODZIEŻY 2019    FORMULARZ ZAPISU DLA DOROSŁYCH

Grafik zajęć dla dzieci i młodzieży

NOWY SEZON TANECZNY 2019/2020 !!!

 

Odwołane zajęcia:

  •  

 

NOWA GRUPA !!! ->  AKROBATYKA 7-9 lat - wtorek 16.00-16.55    ZAPISY 

 

Grafik z podziałem na dni tygodnia:

Poniedziałek   Wtorek   Środa   Czwartek   Piątek   Sobota     

Poziom początkujący - dzieci i młodzież zaczynający swoja przygodę z tańcem lub akrobatyką.

Poziom średnio zaawansowany - dzieci i młodzież, którzy już trochę wiedzą o tańcu i akrobatyce.

Poziom zaawansowany - dzieci i młodzież mający doświadczenie w tańcu i akrobatyce.

Poziom open - grupa w której mogą spotkać się osoby początkujące i średnio zaawansowane. Zajęcia są zaplanowane w taki sposób, żeby wszyscy z nich skorzystali.  

 

SZKOŁY PODSTAWOWE / PRZEDSZKOLA

UWAGA! Poniższy grafik można sortować

np. według przedziału wiekowego lub rodzaju zajęć:

 

ZGŁOŚ NIEOBECNOŚĆ
NA ZAJĘCIACH

 

 ZGŁOSZENIE DZIECI

 

Ferie zimowe z HAND to HAND

Prze­dział wie­kowyRodzaj zajęćPlanowany termin zajęćMiej­sce zajęćZapisz się

00003-4 lata

Akro­ba­tyka

Poziom open

Sobota, g. 9.15-10.00

Prowadzi Bartosz Oset

Land, sala 218

ul. Wał­brzy­ska 11

zapisz się

03-4 lata

Akro­ba­tyka

Poziom początkujący



Czwartek, g. 16.00-16.45

Prowadzi Bartosz Oset

Land, sala 75

ul. Wał­brzy­ska 11

zapisz się
04-6 lat

Akro­ba­tyka

Poziom początkujący

 

Wtorek, g. 18.00-18.55

i/lub

Czwartek, g. 18.00-18.55

Prowadzi Bartosz Oset

Land, sala 75

ul. Wał­brzy­ska 11

zapisz się
05-6 lat

Akro­ba­tyka

Poziom początkujący

 

Sobota, g. 10.00-10.55

Prowadzi Artjom Daniłow 
Land, sala 218

ul. Wał­brzy­ska 11

zapisz się
05-7 lat 

Akro­ba­tyka

Poziom średnio zaawansowany

 

Sobota, g. 10.00-10.55

Prowadzi Bartosz Oset

Land, sala 218

ul. Wał­brzy­ska 11

zapisz się
06-8 lat  

Akro­ba­tyka

Poziom początkujący

 

 

Wtorek, g. 17.00-17.55

i/lub

Czwartek, g. 17.00-17.55

Prowadzi Bartosz Oset

Land, sala 75

ul. Wał­brzy­ska 11

zapisz się
07-9 lat 

Akro­ba­tyka

Poziom początkujący

 

Sobota, g. 12.00-12.55

Prowadzi Artjom Daniłow

Land, sala 218

ul. Wał­brzy­ska 11

 
zapisz się
07-9 lat

Akro­ba­tyka

Poziom początkujący

Wtorek, g. 16.00-16.55

Prowadzi Bartosz Oset

Land, sala 218

ul. Wał­brzy­ska 11

 
zapisz się
08-11 lat 

Akro­ba­tyka

Poziom średnio zaawansowany

 

Sobota, g. 11.00-11.55

Prowadzi Bartosz Oset

 
Land, sala 218

ul. Wał­brzy­ska 11

 
zapisz się
09-12 lat 

Akro­ba­tyka



Wtorek, g. 19.00-19.55

Prowadzi Adam Kołodziejczak

Land, sala 218

ul. Wał­brzy­ska 11

zapisz się
10-14 lat 

Akro­ba­tyka

Poziom początkujący

 

Sobota, g. 11.00-11.55

Prowadzi Artjom Daniłow 

Land, sala 218

ul. Wał­brzy­ska 11 

zapisz się
11-15 lat

Akro­ba­tyka

 

 

Poniedziałek, g. 17.30-19.00

Prowadzi Piotr Sypniewski

Land, sala 218

ul. Wał­brzy­ska 11

zapisz się
12 lat i starsi 

Akro­ba­tyka

 

 

Wtorek, g. 20.00-20.55

Prowadzi Adam Kołodziejczak

Land, sala 218

ul. Wał­brzy­ska 11

zapisz się
12-18 lat 

Akro­ba­tyka

Poziom średnio zaawansowany

 

Sobota, g. 12.00-12.55

Prowadzi Bartosz Oset

 
Land, sala 218

ul. Wał­brzy­ska 11

 
zapisz się
16 lat i starsi 

Akro­ba­tyka

 

 

 

Poniedziałek, g. 19.00-20.30

Prowadzi Piotr Sypniewski

Land, sala 218

ul. Wał­brzy­ska 11

zapisz się
07-8 lat

Akro­ba­tyka

Poziom średnio zaawansowany

trening dedykowany dla Formacji KIDS new B

Wtorek, g. 18.00-18.55

Prowadzi Adam Kołodziejczak

Land, sala 218

ul. Wał­brzy­ska 11

ZAPYTAJ
07-8 lat Akro­ba­tyka

Poziom średnio zaawansowany
trening dedykowany dla Formacji KIDS new A

Czwartek, g. 17.00-17.55

Prowadzi Adam Kołodziejczak

Land, sala 218

ul. Wał­brzy­ska 11

 
ZAPYTAJ
08-10 lat 

Akro­ba­tyka

Poziom zaawansowany
trening dedykowany dla Formacji KIDS starsi B

Wtorek, g. 17.00-17.55

Prowadzi Adam Kołodziejczak

 
Land, sala 218

ul. Wał­brzy­ska 11

 
ZAPYTAJ
08-10 lat 

Akro­ba­tyka

Poziom zaawansowany
trening dedykowany dla Formacji KIDS starsi A

Czwartek, g. 18.00-18.55

Prowadzi Adam Kołodziejczak

Land, sala 218

ul. Wał­brzy­ska 11

 
ZAPYTAJ 
08-11 lat 

Akro­ba­tyka

Poziom średnio zaawansowany trening dedykowany dla Formacji DZIECI B

Środa, g. 17.00-18.30

 

Land, sala 218

ul. Wał­brzy­ska 11

ZAPYTAJ
08-11 lat 

Akro­ba­tyka

Poziom średnio zaawansowany trening dedykowany dla Formacji DZIECI A 

Środa, g. 18.30-20.00

 

Land, sala 218

ul. Wał­brzy­ska 11

 
ZAPYTAJ
12-15 lat 

Akro­ba­tyka

Trening dedykowany dla Formacji Juniorzy B

Piątek, g. 17.30-19.00

Prowadzi Adam Kołodziejczak

Land, sala 218

ul. Wał­brzy­ska 11

  
ZAPYTAJ
12-15 lat 

Akro­ba­tyka

Trening dedykowany dla Formacji Juniorzy A

Piątek, g. 16.00-17.30

Prowadzi Adam Kołodziejczak

Land, sala 218

ul. Wał­brzy­ska 11

  
ZAPYTAJ
12-15 lat  

Akro­ba­tyka

Trening dedykowany dla Formacji Flow 

Piątek, g. 19.00-20.30

Prowadzi Adam Kołodziejczak

Land, sala 218

ul. Wał­brzy­ska 11

  
ZAPYTAJ
03-4 lata

Balet dla dzieci

 

 

Sobota, g. 10.00–10.45
Prowadzi Magda Tandek

Land, sala 75

ul. Wał­brzy­ska 11

zapisz się
04-5 lat

Balet dla dzieci

 

 

Poniedziałek, g. 16.40–17.25
Prowadzi Joanna Fituch 
Land, sala 75

ul. Wał­brzy­ska 11

zapisz się
05-7 lat

Balet dla dzieci

Poziom początkujący 

 

Sobota, g. 9.00–9.55
Prowadzi Magda Tandek
Land, sala 75

ul. Wał­brzy­ska 11

 zapisz się
05-7 lat

Balet dla dzieci

Poziom średnio zaawansowany 

 

Sobota, g. 11.00–11.55
Prowadzi Magda Tandek 
Land, sala 75

ul. Wał­brzy­ska 11

zapisz się
 06-8 lat

Balet dla dzieci

 

 

Poniedziałek, g. 17.30–18.25
Prowadzi Joanna Fituch
Land, sala 75

ul. Wał­brzy­ska 11

zapisz się
 11-13 lat Bale­t / ta­niec kla­syczny

 

Lekcje dedykowane dla Formacji FLOW

 

Poniedziałek, g. 18.30–20.00
Prowadzi Joanna Fituch 
Land, sala 75
ul. Wał­brzy­ska 11 
zapisz się
08-11 lat Bale­t / ta­niec kla­syczny

Lekcje dedykowane dla Formacji Dzieci A

 

Środa, g. 17.00–18.30
Prowadzi Joanna Fituch  
Land, sala 75
ul. Wał­brzy­ska 11  
zapisz się
08-11 lat Bale­t / ta­niec kla­syczny

Lekcje dedykowane dla Formacji Dzieci B

 

Środa, g. 18.30–20.00
Prowadzi Joanna Fituch 
Land, sala 75
ul. Wał­brzy­ska 11  
zapisz się
 12-15 lat  Bale­t / ta­niec kla­syczny

Lekcje dedykowane dla Formacji Juniorzy A

 

Piątek, g. 17.30–19.00
Prowadzi Joanna Fituch
Land, sala 75
ul. Wał­brzy­ska 11  
zapisz się
 12-15 lat 

Bale­t / ta­niec kla­syczny
Lekcje dedykowane dla Formacji Juniorzy B 

 

Piątek, g. 19.00–20.30
Prowadzi Joanna Fituch
Land, sala 75
ul. Wał­brzy­ska 11  
zapisz się
 05-6 lat

Taniec Nowo­cze­sny

 

Ponie­dzia­łek i środa, g. 18.00

Prowadzi Magdalena Pasiut

Land, sala 75
ul. Wał­brzy­ska 11   
zapisz się
06-8 lat Taniec Nowo­cze­sny

Poziom średnio zaawans.

 

 

Ponie­dzia­łek i środa, g. 17.00

Prowadzi Magdalena Pasiut

Land, sala 75
ul. Wał­brzy­ska 11  
zapisz się
11-15 lat

Juniorzy Light Cheerleading

 

 

Ponie­dzia­łek i środa, g. 19.00

Prowadzi Magdalena Pasiut

 
Land, sala 75
ul. Wał­brzy­ska 11    
zapisz się
 04-6 lat

Mix Dance
Poziom początkujący

 

 

Wtorek i czwartek, g. 17.00

Prowadzi Agnieszka Kurek "ŻABA"

Land, sala 75
ul. Wał­brzy­ska 11
zapisz się
06-8 lat

Formacja Flow MINI

Poziom średnio zaawans.

 

Zalecamy dodatkowo:

  • treningi akrobatyki we wtorek lub czwartek g.17.00
  • lekcje techniki tańca klasycznego w poniedziałek g. 17.30

 

 

Wtorek i czwartek, g. 18.00

Prowadzi Agnieszka Kurek "ŻABA"

 

Land, sala 75
ul. Wał­brzy­ska 11 
zapisz się
04-6 lat

Bajko Dance
(taniec do piosenek znanych z bajek)

Poziom open 

Piątek, g. 16.45-17.30

Prowadzi Agnieszka Kurek "ŻABA"

Land, sala 218

ul. Wał­brzy­ska 11

  
zapisz się
09 lat i starsi

Video Clip
(taniec do aktualnych przebojów muzycznych)

Poziom open

Czwartek, g. 19.00 

Prowadzi Agnieszka Kurek "ŻABA"

 
Land, sala 75
ul. Wał­brzy­ska 11
zapisz się
03-4 lata

Mix Dance
(zabawy tańcem, street dance, rytmika, cho­re­ogra­fia)

Sobota, g. 12.00–12.45

Land, sala 75
ul. Wał­brzy­ska 11 
zapisz się
05-7 lat

Mix Dance
(zabawy tańcem, street dance, rytmika, cho­re­ogra­fia) 

Sobota, g. 11.00–11.55
Land, sala 75
ul. Wał­brzy­ska 11 
zapisz się
08-11 lat Hip Hop

 

Sobota, g. 13.00-13.55

Prowadzi Bartosz Oset

Land, sala 218

ul. Wał­brzy­ska 11   

zapisz się
08-12 lat  Hip Hop

Poziom średnio zaawans.


Środa, g. 19.00-19.55

Prowadzi Agnieszka Kurek "ŻABA

Land, sala 75
ul. Wał­brzy­ska 11
zapisz się
07 lat i starsi

TRAMPOLINY
Jumping Frog

START  po zebraniu zapisów 

Środa, g. 17.15-18.05

 

 
Land, sala 218

ul. Wał­brzy­ska 11

    
zapisz się
09 lat i starsi 

Lider Street Dance

 

Wtorek, g. 19.00-20.30

Prowadzi Paweł Zając

Land, sala 75
ul. Wał­brzy­ska 11 
zapisz się
08-11 

Pole Dance KIDS

Poziom początkujący

 

Poniedziałek i środa, g. 18.15-19.10

Prowadzi: Monika Bil 

Land, sala 218
ul. Wał­brzy­ska 11  
zapisz się 
08-11

Pole Dance KIDS

Poziom początkujący

 

 

Sobota, g. 12.15-13.10

Prowadzi: Aneta Burcewicz 

Land, sala 218
ul. Wał­brzy­ska 11  
zapisz się 
08 lat i starsi  Pole Dance KONTYNUACJA

Poziom początkujący

 

Poniedziałek i środa, g. 17.15-18.10

Prowadzi: Monika Bil  
Land, sala 218
ul. Wał­brzy­ska 11   
zapisz się
 12-16 lat

Pole Dance Junior
Poziom początkujący

 

Poniedziałek i środa, g. 16.15-17.10

Prowadzi: Monika Bil   
Land, sala 218
ul. Wał­brzy­ska 11  
zapisz się
 12-16 lat

Pole Dance Junior
Poziom początkujący

 

Sobota, g. 13.15-14.10

Prowadzi: Aneta Burcewicz 

Land, sala 218
ul. Wał­brzy­ska 11   
zapisz się
 08-11 lat i młodsi

Formacja Jazz Dance
Poziom początkujący
i śr. zaawansowany

 

Wtorek i czwartek, g. 18.30-20.00

Prowadzi Jan Kosianko

Land, sala 75
ul. Wał­brzy­ska 11  
zapisz się
 12-15 lat Formacja Jazz Dance

Poziom początkujący 
i śr. zaawansowany

 

Wtorek i czwartek, g. 17.00-18.30

Prowadzi Jan Kosianko

Land, sala 75
ul. Wał­brzy­ska 11  
zapisz się
16 lat i starsi

Formacja Jazz Dance
Poziom zaawansowany

 

Wtorek i czwartek, g. 20.00-21.30

Prowadzi Jan Kosianko

Land, sala 75
ul. Wał­brzy­ska 11  
zapisz się
12 lat i starsi

Jazz Dance Open
Poziom średnio zaawans.

 

Wtorek i czwartek, g. 19.00-19.55

Prowadzi Małgorzata Grzywińska

Land, sala 218

ul. Wał­brzy­ska 11

 zapisz się
 07-9 lat

For­ma­cja KIDS NEW 

grupa młodsza, tur­nie­jowa

jazz, disco, klasyka, akrobatyka

Poziom średnio zaawansowany


Taniec:

Wtorek g. 17.00-17.55
Czwartek g. 18.00-18.55
Technika:
A - Wtorek g.18.00-18.55
B - Czwartek g. 17.00-17.55
Akrobatyka:

A - Czwartek g. 17.00-17.55

B - Wtorek g. 18.00-18.55


Land, sala 218
Land, sala 218

 

Land, sala 218

Land, sala 218

 

Land, sala 218

Land, sala 218 

zapisz się
08-10 lat

For­ma­cja KIDS kontunuacja

grupa wyczy­nowa, tur­nie­jowa

jazz, disco, klasyka, akrobatyka

Poziom śred­nio ­za­awan­so­wany

 

 

Taniec:

Wtorek g. 18.00-18.55
Czwartek g. 17.00-17.55
Technika:
A - Wtorek g. 17.00-17.55
B - Czwartek g. 18.00-18.55
Akrobatyka:

A - Czwartek g. 18.00-18.55

B - Wtorek g. 17.00-17.55

 Ochotnicy:

Piątek g. 17.00-18.30


Land, sala 218
Land, sala 218

  

Land, sala 218

Land, sala 218

  

Land, sala 218

Land, sala 218

  

Land, sala 218

 zapisz się
08-11 lat

For­ma­cja DZIECI 

grupa wyczy­nowa, tur­nie­jowa

jazz, modern, disco, akro­ba­tyka, kla­syka 
Poziom zawansowany

 

 

Taniec:
Poniedziałek g.18.30-20.00

Piątek g.18.30-20.00
Technika:
A - Środa g.17.00-18.30
B - Środa g.18.30-20.00
Akrobatyka:

A - Środa g.18.30-20.00
B - Środa g.17.00-18.30

 

SP ???

Land, sala 218

  

Land, sala 75

Land, sala 75

 

Land, sala 218

Land, sala 218

zapisz się
12-15 lat

For­ma­cja JUNIORZY

grupa wyczy­nowa, tur­nie­jowa

jazz, modern, kla­syka, akrobatyka

Poziom zaawansowany

 

 

Taniec:
Poniedziałek g.17.00-18.30

Środa g.17.30-19.00
Technika:
A - Piątek g.17.30-19.00
B - Piątek g.19.00-20.30
Akrobatyka:

A - Piątek g.16.00-17.30
B - Piątek g.17.30-19.00

 

SP ???

SP 107

 

Land, sala 75

Land, sala 75

 

Land, sala 218

Land, sala 218

zapisz się
 11-13 lat

For­ma­cja Flow Dance

grupa tur­nie­jowa

disco dance, hip hop, jazz, akrobatyka

Poziom średnio zaawansowany

 

Taniec:

Środa, g. 17.30-19.00

Piątek, g. 17.30–19.00

Technika:
Poniedziałek g.18.30-20.00
Akrobatyka:
Piątek g. 19.00-20.30

 

Land, sala 218

Land, sala 218 

  

Land, sala 75

  

Land, sala 218

zapisz się

  

Wysokość SKŁADEK REGULAMIN ZAJĘĆ 

Najbliższe turnieje i pokazyZobacz naszą galerięZobacz nasze osiągnięcia

 

HAND to HAND – taniec – zabawa – przygoda

 PARTNERZY

 

Zakochaj się w Warszawie na Mokotowie REST Store Sklep TanecznyWodny Park Carmen Sklep Taneczny  Zakochaj się w Warszawie na Ursynowie

 

       
 

Dla­czego warto tań­czyć z HAND to HAND

W Szkole Tańca i Zespole Tanecznym HAND to HAND nie tylko nauczysz się tańca, dobrych manier, popra­wisz kon­dy­cję, syl­wetkę, ale też będziesz mógł rywa­li­zować na tur­nie­jach, zawo­dach i festi­wa­lach oraz wystę­pu­jąc na poka­zach i kon­cer­tach tanecz­nych. Uczymy tańca na Moko­to­wie i Ursy­no­wie! Do nauki tańca zapra­szamy dzieci, mło­dzież i dorosłych. Nasz zespół ist­nieje od 1988 roku, odkry­li­śmy i wykształ­ci­li­śmy wiele talen­tów tanecz­nych. Duża część naszych absol­wen­tów do dziś jest zwią­zana z tań­cem jako instruk­to­rzy lub zawo­dowi tan­ce­rze. Możemy poszczy­cić się tytu­łami Mistrzów Pol­ski i Wice­mi­strzów Świata, róż­no­rod­nymi nagro­dami festi­wa­lo­wymi oraz kon­cer­tami z gwiaz­dami pol­skiej estrady.

 

HAND to HAND