strona główna  |  mapa serwisu Nasz FacebookNasz InstagramNasz kanał You Tube
Zapisz się na zajęcia w szkole tańca HAND to HAND
FORMULARZ ZAPISU DLA DZIECI I MŁODZIEŻY    FORMULARZ ZAPISU DLA DOROSŁYCH

Grafik zajęć dla dzieci i młodzieży 2017/2018 w sali CH Land 

Grafik z podziałem na dni tygodnia:

Poniedziałek   Wtorek   Środa   Czwartek   Piątek   Sobota   Niedziela

Wysokość SKŁADEK 2017/2018 REGULAMIN ZAJĘĆ DEKLARACJA CZŁONKA KLUBU

Zobacz grafik zajęć dla DLA DOROSŁYCH

POLE DANCE kids, TRAMPOLINY dla dzieci oraz ZUMBA kids - START POD KONIEC WRZEŚNIA!!!

Zabawy z tańcem start 20 września!

 

Grafik, który można sortować np. według przedziału wiekowego:

Ferie zimowe z tańcem 2018

Prze­dział wie­kowyRodzaj zajęćPlanowany termin zajęćMiej­sce zajęćZapisz się

03-4 lata

Akro­ba­tyka

open

Sobota, g. 9.00-9.45 Land, sala 218

ul. Wał­brzy­ska 11

zapisz się  

03-5 lat

Akro­ba­tyka

open

Wtorek, g. 16.15-17.00

Land, sala 218

ul. Wał­brzy­ska 11

zapisz się   

05-6 lat

Akro­ba­tyka

open

Sobota, g. 10.00-11.00

Land, sala 218

ul. Wał­brzy­ska 11

zapisz się   

06-9 lat

Akro­ba­tyka

open, Formacja Kids młodsi

Wtorek, g. 18.00-19.00

Land, sala 218

ul. Wał­brzy­ska 11

zapisz się   

07-9 lat

Akro­ba­tyka

kontynuacja

Sobota, g. 11.00-12.00

Land, sala 218

ul. Wał­brzy­ska 11

zapisz się   

08-11 lat

Akro­ba­tyka

zaawansowani, Formacja Dzieci

Poniedziałek, g. 19.00-20.30

Land, sala 218

ul. Wał­brzy­ska 11

zapisz się   

08-11 lat

Akro­ba­tyka

open, Formacja Kids starsi

Wtorek, g. 17.00-18.00

Land, sala 218

ul. Wał­brzy­ska 11

zapisz się   

08-12 lat 

Akro­ba­tyka

open, Formacja Flow Dance

Piątek, g. 19.00-20.30

Land, sala 218

ul. Wał­brzy­ska 11

zapisz się   

08-12 lat

Akro­ba­tyka

open

Wtorek, g. 19.00-20.00

Land, sala 218

ul. Wał­brzy­ska 11

zapisz się   

09-15 lat

Akro­ba­tyka

średnio zaawansowani

Piątek, g. 17.30-19.00

Land, sala 218

ul. Wał­brzy­ska 11

zapisz się   

09-11 lat

Akro­ba­tyka

open

Sobota, g. 12.00-13.00

Land, sala 218

ul. Wał­brzy­ska 11

zapisz się   

12 lat i starsi

Akro­ba­tyka

open

Sobota, g. 13.00-14.00

Land, sala 218

ul. Wał­brzy­ska 11

zapisz się   

12-15 lat

Akro­ba­tyka

zaawansowani, Form. Juniorzy

Poniedziałek, g. 17.30-19.00

Land, sala 218

ul. Wał­brzy­ska 11

zapisz się   

12 lat i starsi

Akro­ba­tyka

open

Wtorek, g. 20.00-21.00

Land, sala 218

ul. Wał­brzy­ska 11

zapisz się   

15 lat i starsi

Akro­ba­tyka

średnio zaawansowani
i zaawansowani

Poniedziałek, g. 20.30-22.00

Land, sala 218

ul. Wał­brzy­ska 11

zapisz się   

15 lat i starsi

Akro­ba­tyka

zaawansowani, Form. 16+

Piątek, g. 16.00-17.30

Land, sala 218

ul. Wał­brzy­ska 11

zapisz się   

09 lat i starsi

Akrobatyka na rurkach

Pole Dance KIDS

open

Ponie­dzia­łek, g. 17.00-18.00

Prowadzi Joanna Ziemczyk

START na początku października

Land, sala 218

ul. Wał­brzy­ska 11

zapisz się 
03-4 lata

Bale­t

open

Sobota, g. 10.00-10.45

Prowadzi Małgorzata Dobrowolska

Land, sala 75

ul. Wał­brzy­ska 11

zapisz się  

03-4 lata

Bale­t

open

Piątek, g. 16.30-17.30

Prowadzi Jaonna Fituch

Land, sala 75

ul. Wał­brzy­ska 11

zapisz się 

05-7 lat

Bale­t

początkujący

Sobota, g. 9.00-10.00

Prowadzi Małgorzata Dobrowolska

Land, sala 75

ul. Wał­brzy­ska 11

zapisz się  
05-7 lat

Bale­t

kontynuacja

Sobota, g. 11.00-12.00

Prowadzi Małgorzata Dobrowolska

Land, sala 75

ul. Wał­brzy­ska 11

zapisz się  

05-7 lat

Bale­t

open

Środa, g. 17.00–18.00

Prowadzi Jaonna Fituch

Land, sala 75

ul. Wał­brzy­ska 11

zapisz się 

06-9 lat

Bale­t

open, Form. Kids młodsi

Czwartek, g. 18.00-19.00

Land, sala 75

ul. Wał­brzy­ska 11

zapisz się 

08-11 lat

Bale­t / ta­niec kla­syczny

zaawansowani, Form. Dzieci

Poniedziałek, g. 17.30-19.00

 

Land, sala 75

ul. Wał­brzy­ska 11

zapisz się  

08-11 lat

Bale­t / ta­niec kla­syczny

open, Form. Dzieci 2

Środa, g. 18.00–19.30

Prowadzi Jaonna Fituch

Land, sala 75

ul. Wał­brzy­ska 11

zapisz się 

08-11 lat

Bale­t / ta­niec kla­syczny

open, Form. Kids starsi

Czwartek, g. 17.00-18.00

Land, sala 75

ul. Wał­brzy­ska 11

zapisz się 

08-12 lat

Bale­t / ta­niec kla­syczny

open, Form. Flow Dance

Piątek, g. 17.30–19.00

Prowadzi Jaonna Fituch

Land, sala 75

ul. Wał­brzy­ska 11

zapisz się 

12-15 lat

Bale­t / ta­niec kla­syczny

zaawansowani, Form. Juniorzy

Poniedziałek, g. 16.00-17.30

 

Land, sala 75

ul. Wał­brzy­ska 11

zapisz się  
09-15 lat

Bale­t / ta­niec kla­syczny

open

Piątek, g. 19.00–20.30

Prowadzi Jaonna Fituch

Land, sala 75

ul. Wał­brzy­ska 11

zapisz się

15 lat i starsi

Bale­t / ta­niec kla­syczny

zaawansowani, Form. 16+

Środa, g. 19.30-21.00

Prowadzi Jaonna Fituch

Land, sala 75

ul. Wał­brzy­ska 11

zapisz się 

03-4 lat

Mix Dance
(disco, jazz, cho­re­ogra­fia)

Sobota, g. 12.00-12.45

Land, sala 75

ul. Wał­brzy­ska 11

zapisz się 

03-4 lat

Mix Dance
(disco, jazz, cho­re­ogra­fia)

Wtorek i czwartek, g. 17.00

Land, sala 75

ul. Wał­brzy­ska 11

zapisz się 

05-7 lat

Mix Dance
(disco, jazz, cho­re­ogra­fia)

Sobota, g. 10.00

Land, sala 75

ul. Wał­brzy­ska 11

zapisz się 

05-6 lat

Mix Dance
(disco, jazz, cho­re­ogra­fia)

Wtorek i czwartek, g. 18.00

Land, sala 75

ul. Wał­brzy­ska 11

zapisz się 

07-11 lat

Mix Dance
(disco, jazz, cho­re­ogra­fia)

Wtorek i czwartek, g. 19.00

Land, sala 75

ul. Wał­brzy­ska 11

zapisz się 

08-11 lat

Mix Dance
(disco, jazz, cho­re­ogra­fia)

Sobota, g. 11.00

Land, sala 75

ul. Wał­brzy­ska 11

zapisz się 

06-8 lat

Hip Hop i Break Dance

open

Ponie­dzia­łek i środa, g. 18.00

Prowadzi Mariusz Adam­czyk 

Land, sala 75

ul. Wał­brzy­ska 11

 zapisz się 

08-12 lat

Hip Hop i Break Dance

open

Ponie­dzia­łek i środa, g. 19.00

Prowadzi Mariusz Adam­czyk 

Land, sala 75

ul. Wał­brzy­ska 11

 zapisz się 

12 lat i starsi

Hip Hop i Break Dance

open

Ponie­dzia­łek i środa, g. 17.00

Prowadzi Mariusz Adam­czyk 

Land, sala 75

ul. Wał­brzy­ska 11

 zapisz się 

16 lat i starsi

Hip Hop i Break Dance

open

Ponie­dzia­łek i środa, g. 20.00

Prowadzi Mariusz Adam­czyk 

Land, sala 75

ul. Wał­brzy­ska 11

 zapisz się 

05-7 lat

Taniec Nowoczesny 

open 

Piątek, g. 17.00

 

 

Land, sala 75

ul. Wał­brzy­ska 11

zapisz się 

07-12 lat

Shuffle Dance, Hip Hop 

open 

Piątek, g. 19.00

Prowadzi Agnieszka Kurek "ŻABA"

Land, sala 75

ul. Wał­brzy­ska 11

zapisz się 

12-15 lat

Shuffle Dance, Hip Hop 

open 

Piątek, g. 16.30

Prowadzi Agnieszka Kurek "ŻABA"

Land, sala 75

ul. Wał­brzy­ska 11

zapisz się 

06-8 lat

Disco Dance

Środa, g. 17.30-18.30

Prowadzi Jacek Sennewald

DK Kadr

ul. Rzymowskiego

zapisz się

08-12 lat

Disco Dance

Poniedziałek i środa, g. 19.00

Land, sala 75

ul. Wał­brzy­ska 11

zapisz się

03-5 lat

Taniec Nowo­cze­sny
open

Ponie­dzia­łek i środa, g. 18.00

Land, sala 75

ul. Wał­brzy­ska 11

zapisz się 

06-8 lat

Taniec Nowo­cze­sny
open

Ponie­dzia­łek i środa, g. 17.00

Land, sala 75

ul. Wał­brzy­ska 11

zapisz się

08-11 lat

Taniec Nowo­cze­sny
Formacja Flow Dance

Środa, g. 16.30

Piątek, g. 17.30

Land, sala 218

ul. Wał­brzy­ska 11

zapisz się 

06-9 lat

Jazz Dance

Formacja Kids mł.

Wtorek i czwartek, g. 17.00

Land, sala 218

ul. Wał­brzy­ska 11

zapisz się 

08-11 lat

Jazz Dance

Formacja Kids st.

Wtorek i czwartek, g. 18.00

Land, sala 218

ul. Wał­brzy­ska 11

zapisz się 

12 lat i starsi

Jazz Dance

open

Wtorek i czwartek, g. 19.00

Land, sala 75

ul. Wał­brzy­ska 11

zapisz się 

09 lat i starsi

Tram­po­liny dla dzieci

Jumping Frog - open

poniedziałek, g. 17.15-18.05

Wtorek, g. 18.15-19.05

Czwartek, g. 18.15-19.05

Piątek, g. 16.30-17.15

 START na początku października

Land, sala 218

ul. Wał­brzy­ska 11

zapisz się

03-5 lat

Zabawy z Tańcem
open

Środa, g. 16.15-17.00

start 20 września

Land, sala 218

ul. Wał­brzy­ska 11

zapisz się 

06-8 lat

Taniec Towarzyski
open

Środa, g. 17.00-18.00

start 20 września

Land, sala 218

ul. Wał­brzy­ska 11

zapisz się 

06-8 lat

Zumba Kids
open

Niedziela, g. 19.00-20.00

Start po zebraniu zapisów

Land, sala 218-75

ul. Wał­brzy­ska 11

zapisz się 

09 lat i starsi

Zumba Kids
open

Niedziela, g. 20.00-21.00

Start po zebraniu zapisów

Land, sala 218-75

ul. Wał­brzy­ska 11

zapisz się 

08-11 lat

Jazz Dance, Modern

zaawansowani MASTER CLASS

Czwartek, g. 18.00

Start w październiku

Land, sala 218-75

ul. Wał­brzy­ska 11

zapisz się 

12 lat i starsi

Jazz Dance, Modern

zaawansowani MASTER CLASS

Czwartek, g. 19.00

Start w październiku

Land, sala 218-75

ul. Wał­brzy­ska 11

zapisz się 

06–8 lat

For­ma­cja KIDS młodsi 

grupa młodsza, tur­nie­jowa

jazz, disco

śred­nio­za­awan­so­wana

Taniec:

Wtorek i czwartek g. 17.00-18.00

Akrobatyka:

Wtorek g. 18.00-19.00

Technika Tańca Klasycznego:

Czwar­tek, g. 18.00-19.00

Land, sala 218

ul. Wał­brzy­ska 11

zapisz się

07-10 lat

For­ma­cja KIDS starsi 

grupa wyczy­nowa, tur­nie­jowa

jazz, disco

śred­nio­za­awan­so­wana

Taniec:

Wtorek i czwartek g. 18.00-19.00

Akrobatyka:

Wtorek g. 17.00-18.00

Technika Tańca Klasycznego:

Czwar­tek, g. 17.00-18.00

Land, sala 218 

ul. Wał­brzy­ska 11

zapisz się

08-11 lat

For­ma­cja DZIECI 

grupa wyczy­nowa, tur­nie­jowa

jazz, modern, disco, akro­ba­tyka, kla­syka
śred­nio­za­awan­so­wana

Taniec:

środa, g. 18.00-19.30 (w SP 107)

piątek, g.19.00-20.30 

Technika Tańca Klasycznego:

ponie­działek, g. 19.00-20.30 gr. B

piątek, g. 17.30-19.00  gr. A

Akrobatyka:

ponie­działek, g. 19.00-20.30 gr. A

piątek, g. 17.30-19.00  gr. B

 

sala w SP 107

sala 218 Land

 

sala 75 Land

sala 75 Land

 

sala 218 Land

sala 218 Land

zapisz się
08-11 lat 

For­ma­cja DZIECI 2

grupa wyczy­nowa, tur­nie­jowa

jazz, modern, disco, akro­ba­tyka, kla­syka 
śred­nio­za­awan­so­wana

Taniec:

ponie­działek, g. 18.00-19.30

Technika Tańca Klasycznego:

środa g. 18.00-19.30

Akrobatyka:

piątek, g. 19.00-20.30

 

 

sala w SP 107

 

sala 75 Land

 

sala 218 Land

 zapisz się

12-15 lat

For­ma­cja JUNIORZY 

grupa wyczy­nowa, tur­nie­jowa

jazz, modern, kla­syka

zaawan­so­wana

Taniec:

środa, g.16.30-18.00

piątek, g. 16.00-17.30

Klasyka:

ponie­działek, 

g. 16.00-17.30 gr. A

g. 17.30-19.00 gr. B

Akrobatyka:

ponie­działek, g.17.30-19.00 gr. A

piątek,  g. 17.30-19.00 gr. B

 

sala w SP 107

sala 218 w Landzie

 

sala 75 Land

 

 

 

sala 218 w Landzie

zapisz się

16 lat i starsi

For­ma­cja 16+ 

grupa wyczy­nowa, tur­nie­jowa

jazz, modern, kla­syka

zaawan­so­wana

Taniec:

Poniedziałek, g.16.30-18.00 

Piątek, g.17.30-19.00

Klasyka:

Środa, g.19.30-21.00

Akrobatyka:

Piątek, g.16.00-17.30 

 

sala w SP 107

sala 218 Land

 

sala 75 Land

 

sala 218 Land

zapisz się
08-11 lat 

For­ma­cja Flow Dance

grupa tur­nie­jowa

disco dance, hip hop, jazz 

śred­nio­za­awan­so­wana

 

Taniec:

Środa, g. 16.30-18.00

Piątek, g. 17.30–19.00

Klasyka:

środa, g.18.00–19.30

Akrobatyka:

Piątek, g. 19.00–20.30

 

sala 218 Land

sala 218 Land

 

sala 75 Land

 

sala 218 Land

 zapisz się

  

 

 

 

Najbliższe turnieje i pokazyZobacz naszą galerięZobacz nasze osiągnięcia

 

HAND to HAND – taniec – zabawa – przygoda

 PARTNERZY

 

Zakochaj się w Warszawie na MokotowieWodny ParkCarmen Sklep TanecznyZakochaj się w Warszawie na Ursynowie

 

       
 

Dla­czego warto tań­czyć z HAND to HAND

W Szkole Tańca i Zespole Tanecznym HAND to HAND nie tylko nauczysz się tańca, dobrych manier, popra­wisz kon­dy­cję, syl­wetkę, ale też będziesz mógł rywa­li­zować na tur­nie­jach, zawo­dach i festi­wa­lach oraz wystę­pu­jąc na poka­zach i kon­cer­tach tanecz­nych. Uczymy tańca na Moko­to­wie i Ursy­no­wie! Do nauki tańca zapra­szamy dzieci, mło­dzież i dorosłych. Nasz zespół ist­nieje od 1988 roku, odkry­li­śmy i wykształ­ci­li­śmy wiele talen­tów tanecz­nych. Duża część naszych absol­wen­tów do dziś jest zwią­zana z tań­cem jako instruk­to­rzy lub zawo­dowi tan­ce­rze. Możemy poszczy­cić się tytu­łami Mistrzów Pol­ski i Wice­mi­strzów Świata, róż­no­rod­nymi nagro­dami festi­wa­lo­wymi oraz kon­cer­tami z gwiaz­dami pol­skiej estrady.

 

HAND to HAND